.

.

Со попуст
4K Видео Камера видео камера 48MP Ултра HD Видео Камера за YouTube со WIFI Vlogging Камера IR Ноќно Видео Рекордер 16X Дигитална Камера со Микрофон Remote Touch Screen (2021 Надградена Верзија

4K Видео Камера видео камера 48MP Ултра HD Видео Камера за YouTube со WIFI Vlogging Камера IR Ноќно Видео Рекордер

DEN 3059.76

Од стока
Во магацинот

И опремен со анти-се тресат,авто-тајмерот, автоматско исклучување, далечински управувач за работа,итн.Оваа камера рекордер има способност да го фати 48 MP резолуција на сликата & поддржува 16 X дигитален зум да се снима секој скапоцен момент на вашиот видео за вас.【48 MP & 4 K видео камера】 : Ова 4 K видео камерата може да се користи за правење на видео за You Tube карактеристики со 4 K резолуцијата за видео.Тоа е, мора да се рачни видео рекордер за полнење за почетници.Ова видео рекордер на камерата може да се користи како веб Камера поврзувајќи го со користење вклучени USB кабел и го поврзува со компјутер и вашата камера и префрлување на камерата за да PC Режим на КАМЕРА, совршен за во живо стриминг, блогирањето, онлајн настава, You Tube видео снимање, итн. 【Она што Ќе Добиете за】 : Оваа батерија видео камера комплет доаѓа со 4 K видео камера, а Постапува стабилизатор, надворешен микрофон, леќа капа, леќа Хауба, на HDMI Кабел, USB Полнење Кабел, еден Адаптер за Полнење, Далечински Управувач, еден видео камера Торба, Корисничко Упатство, две Литиум Батерии, ова 4k ултра HD камера полнење на должината на патувањето или за било патуваат активност/кампување/случува пешачење или само за било кој спорт да се замисли. 【Видео Камера со Микрофон & Мултифункционален Vlogging Камера за You Tube】 : надворешен x-y стерео микрофон за да може ефективно да се намали бучавата за време на снимањето и да се подобри аудио стабилност & јасен звук.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 542.16 -135 %

Боја : 3296 P1103 10 K.Потекло : CN(Потекло).Тип 1 : Средување На Potentiometer.Големина : 3296 P.Комисија : Да.Можете да најде

DEN 2207.76 -135 %

Компактен дизајн,палец Камера, погоден за носене и мода и голем број на преносни средства...

DEN 191.76 -135 %

Игли : 3 P.Тип : VH.Теренот: 3.96 mm.Lenght :200mm.Број на модел : VH PlugКабел 10 Pcs 3.96 mm VH Приклучок за Кабелот за 20cm 2 P / 3

DEN 2757.12 -135 %

Можете да вметнете USB диск или на мемориската картичка за да пристаништата на страна и да игра MP3 музика,

DEN 287.76 -135 %

По Заштита на План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со вашат

DEN 5519.76 -135 %

Тројна тешки водоотпорен, shockproof и dustproof дизајн.Евиденција на SD / SDHC мемориски картички...

DEN 5399.76 -135 %

Линк и Оган Жица) за digital image transfer, дозволувајќи им на видео уредување на соодветно опремени домашен комп

DEN 1168.80 -135 %

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 712.32 -135 %

Боја : 5 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30 Комплети ( Машки / Женски Домување+Машки / Женски Терминали).Бр

DEN 361.92 -135 %

Број на модел : 61872171 Боја : бела.Postion : 2 Waterptoof : Yes.Материјал : PA66 Совети : 1 сет : 1 конектор+ целосни сетови на

DEN 1439.76 -135 %

Во HD режим, обичај графика може да се создадени и контролирани преку интернет пребарувачконтролирани т

DEN 2879.76 -135 %

4 V на излезна моќ.Плус Слепа Точка Опрема Моќ Junkie, која обезбедува долготрајни надворешна сила кога заед

DEN 806.16 -135 %

Бурст : 3 пука.2 lb тегови, најсоодветен за детето малку раце за смирено да го носат околу или Виси на врато

DEN 1583.76 -135 %

Full HD 1080 / 60p Видео и 9.2 ПРАТЕНИК Фотографии Вграден во 25 Лумен Проектор.WiFi / NFC Контрола и Пренос на Подато

DEN 191.76 -135 %

Лесно да се инсталира, лесен за употреба.Одлично да го замени стариот скршени cermic цевки и метал монтирањ

DEN 6239.76 -135 %

50 Mbps XAVC S1 1920x1080 на 60 P, AVCHD и MP4 кодеци 30x Оптички / 60x Clear Image Zoom да се доближи до акција 26.8 милиметри широк аг

DEN 364.80 -135 %

Емитува Шалче, MPEG2 Снимање; Вграден Безжичен LAN, Zixi, и GPS 1" CMOS Сензор, 20x Оптички Зум; 3840 x 2160 60p / 50p / 30p / 25p / 24p.UH