.

.

Со попуст
decalmile Животинско Воз Ѕид Decals Џунглата Тематските Ѕид Налепници Бебе Градинка Детска Спална соба Оркестарот Ѕид

decalmile Животинско Воз Ѕид Decals Џунглата Тематските Ѕид Налепници Бебе Градинка Детска Спална соба Оркестарот

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се залепи на било чиста, сува, не-мазна текстура површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огледала, дури и вашиот фрижидери.decalmile ѕид налепници се направени од високо квалитетни, лесно да лупам и стап, пренослив и водоотпорен.decalmile ѕид decals се совршени за декорација на деца деца соба, расадник, ходникот, трпезарија, playroom, дом и идеален за јавни површини, како што се библиотеката, активност соба, лекар е хируршка интервенција, стоматолог хирургија, дневниот центар, во училница, и повеќе.Ќе добиете 2 листови, лист димензии : 30cm x 60cm ×2 (11.8" × 23.6 ×2"), се препорачува заврши големина : 100cm(W) × 75см(H) (39" × 29"), тоа исто така може да се прилагоди според вашата желба.Ако не сте задоволни со купувањето или имате било какви проблеми на инсталација на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговори и да помогне да се решат проблемите во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 655.20

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

DEN 359.76

Елементи вклучени 8 различни градежни возила, пречка, сообраќајниот знак, патот сајтови, кран итн.Одличн

DEN 215.76

[ОБНОВЛИВИ & ЧИСТИ] : Огромен Мене пеперутка налепници може да се користи, трајни и нечистотијаотпорни...

DEN 2118.00

√ Нашите decals се умре сече — не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин).►Зошт

DEN 3542.16

●Нашата мурали се многу погодни за внатрешна декорација ●Ако имате било какви прашања, ве молиме конта

DEN 598.80

Тие се 100% се отстранува без да остават било каква штета на ѕидот.За us All нашиот ѕид decals се внимателно диза

DEN 311.52

земете лист на риби кои вашите деца можат да додаваат за нивната налепница колекција.Имате доволно врем

DEN 1725.60

Висок квалитет : ѕидот налепници за девојки спална соба направен од високо квалитетни ПВЦ материјал,вод

DEN 191.52

♥️Ве молиме имајте предвид листата слика може да не ја одразуваат вистинската големина ♥️Салон нале

DEN 873.60

[Применливи прилики]3d пеперутка налепници може да се примени за да се мазни и чисти површини како што се

DEN 191.76

Тоа е погоден како празник подароци за децата, семејството и пријателите, без разлика дали тоа е за личн

DEN 76.80

Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Налепница.Печати на враќање превозот етикета.Ве молиме овозможи мала димензиј

DEN 335.76

ДОНЕСЕ НАВЕЧЕР ДОМА се Создаде реална галаксија со овој флуоресцентни светла ѕвезди со 3 различни голе

DEN 239.76

Ова бебе на одборот налепница има рефлективна ефект во текот на ноќта, но тоа нема да биде многу големи.Б

DEN 181.20

Забава светат во темница налепници, дел од Oodles опсег од RSW.Воскресна квалитет умре сече во облик на налеп

DEN 1125.60

HiКвалитет Сјаен Финиш.Раканасликани Изглед.Инстант Декорација.Долготрајни.Супериорен производ и диза

DEN 191.76

Околу 24 инчи секој.Постојат над 100 парчиња национални паркови налепница.Вие ќе бидете задоволни со кван

DEN 2047.20

28" Широк.Нашата Градинка Име Ѕид Decals се Направени Со Љубов во САД, Компјутер се Намали Од Нашите рачно из

DEN 95.76

Висок Квалитетот На Фотографијата.Оваа налепница со гордост произведена и дизајниран во САД.Стапови во

DEN 959.04

【Добра Услуга】 : Било какви проблеми со објектот што ги примате,ве молиме контактирајте со нас без двоу

DEN 311.76

Сите наши винил ѕид decals се произведени со премиум индустриски одделение Lutema самолепливи винил.✓ На наш

DEN 191.76

Големина : ѕидот mural се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секој во 29"x 83",вкупната големина е 116"x 83" (Ши

DEN 1404.00

Погоден за мазна, чиста и сува површина, како што се ѕидови, плочки, стакло, мебел, итн.Со цел да се цврсто

DEN 215.76

· ◎Големина : 24 инчи;Тежина : 80g · ◎Количина : 100 Компјутери не се повторуваат · ◎Материјал : налепници с