.

.

Со попуст
SNA F30 Спојлер Сува Карбонски Влакна Компатибилен за (2012-2018) BMW Серија 3 F30 и F80 М3 Сјај Црна Задниот Спојлер Крило. Следната Генерација на Карбонски Влакна Спојлер (КС Ст

SNA F30 Спојлер Сува Карбонски Влакна Компатибилен за (2012-2018) BMW Серија 3 F30 и F80 М3 Сјај Црна Задниот

DEN 576.00

Од стока
Во магацинот

FITMENT : Компатибилен со 2012-2018 3 серија F30 и F80 М3, 320i / 320i X / 328d / 328d X / 328i / 328i X / 330e / 330i / 330i X / 335i / 335i X / 340i / 340i X / Хибрид-3. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : дел од F30 спојлер и една ролна од лепило 3 M двострано лента.НАДГРАДИ ТЕХНОЛОГИЈА : ви Благодариме на втората генерација на сува карбонски влакна производна технологија, нови F30 спојлер речиси намалува тежина од 50%, но многу поголема сила и потрајни.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесен и брз инсталација со 3 M двострано лента, на која не и за дупчење и модификација е потребно.АЕРОДИНАМИЧЕН ДИЗАЈН : На насочат дизајн помага за намалување на воздушниот отпор, промовирање на движење изглед, да се подобри возачки стабилност и безбедност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2394.00

Тој нуди висока контрола и употреба на употреба.Ние ќе ви одговори во рок од 24 деловни часа.За Седиште Ле

DEN 1039.20

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА Одговара за 20022008 Рам 1500 Редовни Кабината / 20032009 Ram меморија 2500 / 3500 Редовни Кабинат

DEN 874.32

Фабриката Стил Спојлер Ударукрасениот од ABS богородица пластична смола за сила и долг живот.Лесна инста

DEN 796.80

Овие Не се лизга Derect Replacemnet Педали се компатибилни со 20102019 Levante; 20142019 Quattroporte; 20142019 Ghibli;.Материјал : Висок к

DEN 6141.12

Одговара За 20152021 Ford Mustang 2 DR Купе.Стил : Долго LED Стил Материјал : ABS Пластика Color : #8 DYE, 8 DYEWHA, L6, M7188 A Kona Метали

DEN 19703.76

Одговара за К / awasaki Z900 Z 900 2020 2021 Материјал Тип : Високо Квалитетна ABS Пластика.Објектот Тежина : 0.35 кг...

DEN 549.60

Одговара : Акура TL UA6UA7 3та Генерација Седан 20042008 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автом

DEN 863.76

Се вклопува во 2006 2007 ХОНДА СПОГОДБА СЕДАН 4 D 7 Генерација 3 M Само Лепило Допрете вклучени за лесна инстал

DEN 1869.60

Без промени или дупчење потребно 1.Fitment : Одговара за BMW F87 М2 База Купе 2Врата 1617 2.Совршен fitment ,нема промен

DEN 2148.00

5' Стандарден Кревет Гас / Дизел SRW / DRW.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗГРАДБА : nFAB е Подиум LG чекор систем е направ

DEN 1991.76

Испорака Метод : Воздух курир, може да се дојде во тек на 35 недели нормално.★ Инсталација Настава : 1 Инст

DEN 636.00

Авто периферните додатоци да се направи вашиот автомобил повеќе поединечни 1 Fitment : Одговара за Maserati Ghibli

DEN 4968.72

⛧ Висококвалитетни материјали : Јаглероден влакна, направена од страна на одобрен & сертифицирани прои

DEN 2328.00

0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged Одговара за BMW 220i 2014 Спорт Купе Линија 2Врата 2.l4 ГАС DOHC Turbocharged Одговара за BMW 220i 2015 Б

DEN 470.40

Тешкидолжност конструкција за издржливост.Обичај се вклопуваат на вашето возило.Комплет работи со Ова

DEN 3911.76

Потврдите инсталација патот за самолепливи ленти пакет содржи : 1x багажникот спојлер Функција : 100% сосе

DEN 5279.76

000 претплатници.Производите може да бара корекција & првично работа.Ние немаме pickup објект и не можеме да