.

.

Со попуст
Alvin е Кабли Моќ Допрете Д-Допрете го за да го 2.1 DC Десен Агол 12v Кабел за KiPRO LCD Монитори 1.5 М

Alvin е Кабли Моќ Допрете Д-Допрете го за да го 2.1 DC Десен Агол 12v Кабел за KiPRO LCD Монитори 1.5 М

DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Моќ Допрете Д-Допрете го за да го 2.1*5.5 мм DC 12v Десен Агол Кабел.Тоа ви овозможува да Моќ на LCD екран и многу други уреди со вашиот Злато Планината Батерии.Дава моќ да Ki PRO LCD Монитор, Lectrosonic, Lowel Blender LED, Power Tap-Lectro и други уреди.LCD интерфејс кабел за AF100, GH1/GH2. Panavision, Arriflex, Moviecam, Arricam, Betacam & сите други cine/емитува апаратури.Моќ Допрете до 5.5x2.1mm DC Десен Агол Приклучокот.Центар позитивни поларитетот.Кабелот OD е 5.5 мм со 0.5 плоштадот mm Бакарна жица.Должината на кабелот е од 1,5 m (околу 59" ), 0.6 M/1 M (може да се прилагодите кабли со други должина, ако треба обичај кабли, ве молиме испратете порака за нас пред ставање на ред.).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

★ Материјал S тип панталона закачалки е направено од нерѓосувачки челик кој е во силна структура, трајн

DEN 691.20

Вметнување на долга мотка во слотот на тока на лесна налепница долго пол приклучок на тока.Мултифункциј

DEN 143.76

5 D Круг Работ Гдин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : Инсталација проблем како м

DEN 1504.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Направи од

DEN 1516.80

Направени од ниска‑јаглерод 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е анти‑зрачење и оксидација отпор и има дол

DEN 1898.40

Бебе сака да ги одржи да спијам, спијам мирно цела ноќ.Симпатична малку кукли, е добар партнер за бебето,

DEN 234.96

Направени на квалитетот титаниум алуминиумски материјал, со голема сила, издржливи, со висок квалитет,

DEN 253.44

Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.Тоа е антистареењето својства 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊ

DEN 239.76

Количина 100ml (3.38 оз), Сад Тип Висок Квалитет Килибар Стаклено Шише со Спреј & Стакло Dropper.Gangajal Светиот Ganga

DEN 1291.20

Тоа може да се одржи до совршено по повеќе се користи и за перење.Тоа се чувствува луксузен да се допре и

DEN 359.76

Лесен за Користење : изберете облека што треба да се пренесе и железо нив flatly, а потоа одберете ја букват

DEN 383.76

Памук Смеса.Материјал : Памук мешавина печати поштенски до качулка жени мажи гроздобер графички естетс

DEN 647.76

6 инчи, и тие имаат повлече прачка дизајн кој вади цевка за да се добие на облека што го сакате без месинг

DEN 215.76

Внатрешна Монтажа Тип : Кука ; Надворешниот Монтажа Тип : Кука.Пролет OD : 52mm / 2.05" ; Материјал Ширина : 12mm / 0.47

DEN 215.76

Оваа фитинг има бодликава завршува да се создаде цврста печат на цревото кога се користи со црево стега

DEN 167.52

Материјал : Пластика.Погоден за чување на мали делови како монистра, Везови игли, Помине Уметност Sequins Pail

DEN 1044.00

Опис на German8pcs Првенство Deckenhaken 31 / 4 Zoll Verchromung Metall Einschraubhaken Haken für Home Office Hängende Pflanzen Außenbeleuchtung Silberton Größe und Men

DEN 592.80

Овој модул ќе се игра на вашиот снимање кога се изложени на светлина по сите снимањето заврши; и престан

DEN 183.84

Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Из

DEN 1188.00

Делукс Заштитените IEEE488 GPIB Кабел со Amphenol (HPIB Кабел).ПрецизностИзградена од страна на Оригиналниот Прона