.

.

Со попуст
JJXX-BZ Боја Читателот CR 2 Professional Edition Дигитални Colorimeter Spectrophotometer Боја Calibrator за Боја Податоци Рекорд

JJXX-BZ Боја Читателот CR 2 Professional Edition Дигитални Colorimeter Spectrophotometer Боја Calibrator за

DEN 7456.08

Од стока
Во магацинот

Една машина може да се реализира на сите функции на боја разлика метри, и во исто време, тоа може да биде поврзана на мобилен телефон СТАН или компјутерски софтвер, земајќи ги во предвид различните функции на боја разлика мерење и боја управување.08, прикажување на точноста 0.01, една светлина притиснете може да ви донесе прецизна боја мерење.0 пренос е повеќе стабилен и сигурен.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 844.80

Тоа ќе потрае околу 6 дена за да го добие Модел : WF32 Display Mode : CIELAB、CIELCH、CIEXYZ、CIELUV、Hunter LAB、s RGB Боја Разлика Фо�

DEN 470.40

2800 пати во рок од 8часа.1, Стандард 45 / 0 геометрија, во согласност со CIE, ISO, ASTM, DIN стандарди, сигурен точност