.

.

Со попуст
OSI QUAD Жолта 634 Прозорец, Врата и Обвивка Пломби 10-Течност Унца Кертриџ (1637256)

OSI QUAD Жолта 634 Прозорец, Врата и Обвивка Пломби 10-Течност Унца Кертриџ (1637256)

DEN 324.00

Од стока
Во магацинот

Сите-Сезона Формула : Супериорни перформанси и силна лепливоста, без потреба за буквар за повеќето материјали за ефективна воздух и влага бариера.Трајно Флексибилни : Карактеристики Класа 25 за долгорочна еластичност и цврстина во секоја состојба.Се поклопува со Било која Боја : Бесплатно онлајн OSI боја натпревар алатка нуди натпревар за 9,200+ производителот бои.Времето Отпорни : Тешко, rubbery печат е отпорен на вода, УВ, прашина и нечистотија и нема да попуштат или жолта.Лесна Апликација : Со 4-инчен професионални spout ова само-инструментално формула важи и непречено со лесно cut-off дури и на влажна или ладни површини и е paintable по лек.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 528.00

Луксузен Шлаг Текстура Омекнува и Smooths.Формулиран со Масло од Кокос и Black Currant Семе на Нафта.Нежно Exfoliating

DEN 384.00

Нашето вино стакло не само што не е вашиот прв избор за партиите, BBQ, базен партии, пикник, кампување, семе

DEN 215.76

Оваа фитинг има бодликава завршува да се создаде цврста печат на цревото кога се користи со црево стега

DEN 2193.60

6 во Вчитај : 5kgf Минимум Скала : 0 Може да се користи за обработка на машините, обработка на машините, печат

DEN 2073.60

Материјал : 90% мека полиестер, малку потенки, но мека топло и удобно, овој материјал нема да pilling.Удобност

DEN 815.76

Димензија : 290mm*110mm*42mm Power : 5 W Влезен Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz светла Боја : втората светска војна+Г.Ако имате бил

DEN 359.76

Лесен за Користење : изберете облека што треба да се пренесе и железо нив flatly, а потоа одберете ја букват

DEN 1898.40

Бебе сака да ги одржи да спијам, спијам мирно цела ноќ.Симпатична малку кукли, е добар партнер за бебето,

DEN 1504.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Направи од

DEN 167.52

Материјал : Пластика.Погоден за чување на мали делови како монистра, Везови игли, Помине Уметност Sequins Pail

DEN 1729.92

Работниот притисок е максимум 10,000 psi (68,950 k Pa).Работи во притисоци до 10.Месинг за некорозивни течности и г

DEN 287.76

Тежина : 120g; Име на Производ : Мило Топката Имајќи.Главен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 2 x Ритам Топк

DEN 1291.20

Тоа може да се одржи до совршено по повеќе се користи и за перење.Тоа се чувствува луксузен да се допре и

DEN 479.76

❀ т кошули за жените т кошули за жените графички т маица, фустан жените портокал т маица, фустан длабоко

DEN 1886.88

ADXL355 3 оска акцелеметарски сензор модул со дигитален излез индустриски ниска потрошувачка на енергија.1