.

.

Со попуст
AKOAK 1 Пакет Едноставни и Убави Срце Облик на Козметички Огледало Пластични Двострано Rotatable Салон Огледало Лесни Огледало Бања Спалната соба Огледало (Четири Бои) (

AKOAK 1 Пакет Едноставни и Убави Срце Облик на Козметички Огледало Пластични Двострано Rotatable Салон Огледало

DEN 307.20

Од стока
Во магацинот

Користење на слама и огледало материјал, двострано достапни, огледало јасна без деформација.Огледалото е лесно да се соберат и покажува чиста рефлексија.Ова ќе го направи ова идеален подарок.Убава резба форма, пластичен материјал, светлина и преносни.Огледалото е пренослив и лесно да се носат.Двострано срце облик на шминка огледало е со висок квалитет, фина изработка, убава и практична.Факултативна 360 степен ротација, во различни сцени, може да се навалите секој Агол и да се префрлате различни zoom options.Да се намали употребата на работна сила, значително подобрување на функционалните карактеристики на огледало со поддршка.Двострано огледало дизајн, со оглед секојдневна употреба, девојките треба да се користи стои огледало за да ги видите деталите на свои лице, па како да подобро се вклопуваат во човечкото тело, да се постигне максимална вредност на шминка огледало.Make-up лупа површината дизајн, едноставен и прекрасен, уникатен стил.Совршен подарок за празниците.Избор на боја огледало шминка, можете да изберете.Погодна за жени, жени, девојки патување, запознавање, речиси сите прилики да одат на училиште.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 696.00 -150 %

Тоа е Полесно да се Стави Тоа на Десктоп за Секојдневна Употреба.Екстра Јасно Огледало Направи Да Ужива�

DEN 9576.00 -150 %

Исклучителен дизајн : луксуз, модерни производи не треба да потрошите голема цена.Исклучителен подарок

DEN 247.20 -150 %

МултиЦел Огледало : и Мажите и Жените Можат да го Користат Тоа за Облекување, Чешла, Бричење, Чистење Заб�

DEN 532.80 -150 %

Ова Огледало Шминка Има Многу Материјал : Метал, Големина : 6 Инчи (14.7*18 Cm), 8 Инчи (20*25 Cm).Огледало Површина :

DEN 2239.20 -150 %

ви благодариме за разбирањето!Време на испорака 10 35 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме кажете

DEN 369.60 -150 %

прекрасна огледало може да се користи за декорација и шминка и, исто така, може да се како Фотографија во

DEN 2088.00 -150 %

8 Инчен Стакло : Поголема од 6 инчен за пошироката одраз на вашето лице.Полесно да го гледа вашето лице ја�

DEN 374.16 -150 %

★ Услуги на клиентите : Ние строго ќе се провери производот пред пратката да бидете сигурни дека ќе може

DEN 1509.60 -150 %

◎LED светло и екран осетлив на допир : 3 Боја Режими LED светла околу работ на огледалото, може да се користи

DEN 359.76 -150 %

55in;80 X80 CM / 31.43in Light лента : 5050 висока осветленост водоотпорен светлина strip Placement : ѕид hanging Style : Нордиските sty

DEN 1101.60 -150 %

♥Јасно Hd Огледало : Ова Правоаголник Козметички Суета Шминка Огледало Дизајнот е Едноставен и Елеганте

DEN 191.76 -150 %

Материјал : Метал + Стакло.Ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред да го користите.Големина : за 2.7

DEN 1439.76 -150 %

Опис : Напојување на владата : 5 V / 1А usb интерфејс Батеријата спецификација : вграденво 1500mah литиум батери�

DEN 935.76 -150 %

Двојно напојување дизајн е поудобно и еколошки ????Двојно Напојување : Нашата зголемена огледало со свет�

DEN 1725.60 -150 %

1:Овој производ има патент, ве молиме да не го имитираат 2:Двојно Двострано 1 X 10 X Зголемена Шминка Оглед

DEN 767.76 -150 %

Можете да ги користите врвот led огледало за шминка и дното акрилик складирање може да се користи за чува�

DEN 1485.60 -150 %

Ако имате било какви прашања,ве молиме кажете му на продавачот ★ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : едноставен, без г�

DEN 215.76 -150 %

Преносни за патување, можете да го користите насекаде кога ви треба.За Дневна шминка користите.Ретро ви�