.

.

Со попуст
Waoops Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон со Bluetooth Безжична Далечински Selfie Стап и Tripod,1-Оската Мултифункционален Количка за 360° Ротација, Авто Рамнотежа Gimbal за iPhone, And

Waoops Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон со Bluetooth Безжична Далечински Selfie Стап и Tripod,1-Оската

DEN 861.60

Од стока
Во магацинот

Можете да уживам во тоа по само едноставно поврзете се преку Bluetooth на gimbal.4 инчи кога укината.И тоа е многу тивок.3 во 1 Дизајн : 1 уред 3 функции, што се користи за различни сценарија.5 инчи, max товар е од 300 грама.(Не повеќе од 6.Постојат 4 функцијата копчиња на Bluetooth контролер (повеќето од другите имаат само 1 или 2 функција копчиња), switch копче и притиснете копчето за камера, левото ротација копчето, десно ротација копчето, и вклучете копчето.Интелигентни Анти-се тресат Функција : Нашата gimbal има многу висока-квалитет на еден-оската моторот за да се осигурате дека вашиот мобилен телефон одржува многу стабилна држава за време на движење, и се подобри фотографии и видеа.Лесни, Свитлива, Компактен и Лесен за користење : На gimbal стабилизатор е само 0.Вграден-во 14.Тоа може да се користи како паметен gimbal стабилизатор, со можност да биде продолжен selfie стап, мобилен телефон tripod, тоа е многу погодна за преземање на висок квалитет на видео материјали, земајќи selfies, прави live stream или гледање ТВ, итн.2 инчи телескопски стап е многу погодно за selfie и групни фотографии.Тоа е компатибилен со сите i Phone серија, HUAWEI P30 про, Xiaomi9, VIVO NEX , VIVO X30 Про, VIVO Qoo Нео, OPPO најди X, Samsung note8, Samsung Note9, итн.Толку лесно да се користи.Ротари копчето има 3 брзина прилагодувања, можете да направите повеќе забава видеа, многу кул функции.46 lb и само 7.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 647.76

6 инчи, и тие имаат повлече прачка дизајн кој вади цевка за да се добие на облека што го сакате без месинг

DEN 815.76

【Мултифункција Далечински Управувач】 : ги менува боите лесно од 3000k да 6500k и ја прилагодува осветленост

DEN 324.00

СитеСезона Формула : Супериорни перформанси и силна лепливоста, без потреба за буквар за повеќето матер

DEN 1788.00

Ве молиме проверете ја вашата број на моделот и да се спореди со слика be Compatible withe ќе го купите.Ние верува

DEN 1729.92

Работниот притисок е максимум 10,000 psi (68,950 k Pa).Работи во притисоци до 10.Месинг за некорозивни течности и г

DEN 1886.88

ADXL355 3 оска акцелеметарски сензор модул со дигитален излез индустриски ниска потрошувачка на енергија.1

DEN 472.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Фалсификув

DEN 1044.00

Опис на German8pcs Првенство Deckenhaken 31 / 4 Zoll Verchromung Metall Einschraubhaken Haken für Home Office Hängende Pflanzen Außenbeleuchtung Silberton Größe und Men

DEN 384.00

Нашето вино стакло не само што не е вашиот прв избор за партиите, BBQ, базен партии, пикник, кампување, семе

DEN 592.80

Овој модул ќе се игра на вашиот снимање кога се изложени на светлина по сите снимањето заврши; и престан

DEN 239.76

Компатибилен со 20152017 Џип Renegade.Направена од Високо Квалитетна ABS Пластика.Ја ротира 360 степени дизајн мож

DEN 237.36

Цврстина, што е невообичаено висока за екран заштитник филм, едвај остава никаква шанса за гребење.Подо

DEN 2193.60

6 во Вчитај : 5kgf Минимум Скала : 0 Може да се користи за обработка на машините, обработка на машините, печат

DEN 1291.20

Големина на : 1 g.Добавувачот Нема : 0458591 G.VWR Каталог Број : 101872970 Единица : Секој (1g) : 045859500 MG 0458595 G 0458591 G Чисто

DEN 253.44

Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.Тоа е антистареењето својства 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊ

DEN 183.84

Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Из

DEN 1504.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Направи од

DEN 2306.16

Функција : 1.ШИРОКА ПРИМЕНА : Главно се користи за дистрибуција на електрична енергија и заштита на кола

DEN 1790.16

Донесување нов сонда индукција технологија, автоматски дренажа, на местото на оригиналниот плови, инду

DEN 1516.80

Направени од ниска‑јаглерод 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е анти‑зрачење и оксидација отпор и има дол

DEN 863.76

■【Мултифункција】 Кога ноќта светлина се користи, треба да се покрие акрилик абажур, отстранете ја аба

DEN 1188.00

Делукс Заштитените IEEE488 GPIB Кабел со Amphenol (HPIB Кабел).ПрецизностИзградена од страна на Оригиналниот Прона

DEN 664.80

Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез).Текст Фреквенција : 5060 Hz ✔【БЕЗБЕДНОСТ】 : Со меѓународните квалит

DEN 215.76

Оваа фитинг има бодликава завршува да се создаде цврста печат на цревото кога се користи со црево стега

DEN 455.76

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : Секој пакет содржи 4 контролер носители, па можете да ги откажам сите в

DEN 528.00

Луксузен Шлаг Текстура Омекнува и Smooths.Формулиран со Масло од Кокос и Black Currant Семе на Нафта.Нежно Exfoliating