.

.

Со попуст
Yosoo Дигитален Индикатор Dial Тест Електронски Мерач на Длабочина Мерење Сонда LCD Дисплеј Електронски Дигитални Dial Индикатор за Мерење на Длабочината на Индикатор 0-12.

Yosoo Дигитален Индикатор Dial Тест Електронски Мерач на Длабочина Мерење Сонда LCD Дисплеј Електронски Дигитални

DEN 1665.60

Од стока
Во магацинот

Со голем LCD дисплеј, може да се користи за прецизно мерење на мали линеарна растојанија во машини и индустриски процеси, без читање грешки, која е совршена алатка за машини, индустриски процеси и лаборатории.Со голем LCD дисплеј, може да се користи за прецизно мерење на мали линеарна растојанија во машини и индустриски процеси, без читање грешки, која е совршена алатка за машини, индустриски процеси и лаборатории.Вклучени се отстранува капакот за поседуваат 6.5 mm дијаметар, може да се користи за различни магнетна база загради.Инчи/метрички конверзија-да се префрлате помеѓу милиметри и инчи, погоден за разни мерења.Нулта поставка, со лесен port RS232 податоци излезен интерфејс и LR44 батеријата, батерија може да се замени исток.Поседуваат мерен опсег од 0 до 12.7 мм, висока резолуција до 0.01 mm (0.0005 во).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1420.80

Избор на четири големи дланка компонентите.Ергономски пепел тврдо рачки удобно се вклопуваат во вашата

DEN 738.96

【За Различни Прецизно Мерење】Овој дигитален сонда индикатор има точно 0 до 12.7 mm опсег на мерење и до 0.01

DEN 551.76

Совршен fitment : за 2018 2019 Jeep Wrangler Л JLU Спорт / Спорт.Помогне да се заштитат вашето возило опашкасветилки, обе

DEN 2392.80

Ноктите clippers помогне да се скрати ноктите ефикасно и брзо, не се лизга конвексни поени, лесно да се зафат

DEN 2068.80

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Liion батерија капацитет : 2200 m Ah А

DEN 1158.24

МАТЕРИЈАЛ : Анти Замор Винил Перница Пена.ДЕБЕЛИНА : 3 / 8 инчи.ТОП ПОВРШИНА : Текстура Шема.ТЕХНОЛОГИЈА : е

DEN 227.28

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на прос

DEN 239.76

Материјал : Jade ролери и gua ша собата е Направен од природни жад и алуминиумски држач,Тоа е многу безбедно.

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 239.76

Обоени притиснете на ноктите комплет : ќе дојде со 12 бои лажни нокти, 20 совети во еден кеси, вкупно 240pcs.На�

DEN 359.76

Само погодни за употреба со жичана микрофони.Објектот 100% како на сликата покажува 100% сосема нов и висок

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме �

DEN 335.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДИ се Има одгледува преку поддршка на задоволни клиенти низ целата земја, Go2 Kit

DEN 1530.24

Висок метал отстранување стапка.Посебни абразивни зрна формулација за долго производ живот.Одлична ди�

DEN 1981.68

Им помага на заштита на светлата од оштетување.Карактеристики обичај се вклопуваат аеродинамичен диза�

DEN 816.00

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41

DEN 731.76

Модел : E3 F5 L+E3 F5 DN1;Сензорна Растојание : 5m (+ / 10%).Напон : DC 636 V ;Излез Тип на : NPN / DC NO(Нормално Отворен).Големи�

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост�

DEN 4056.00

Вратата Огледало Покритие Одговара : 20022018 Меѓународни Prostar Огледало Капак.Вклучени : 1 пар (Лево и Право /