.

.

Со попуст
СП Вметнете Вежба Малку 13mm-50мм Длабочина 3D Indexable Вметнете Вежба Машини CNC Стругови (Дупчење на длабочина : 3D, Дупка со Дијаметар : C25 D23.5 SP07)

СП Вметнете Вежба Малку 13mm-50мм Длабочина 3D Indexable Вметнете Вежба Машини CNC Стругови (Дупчење на длабочина

DEN 1137.60

Од стока
Во магацинот

Брзо празнење на железо чипови.Погоден СП insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се држиме до вежба.Внатрешни ладење вежба, континуирано дупчење, висока удирање ефикасност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1756.80

Брзо празнење на железо чипови.Погоден WC insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на ж

DEN 1196.88

Општа намена вметнете за повеќето материјал.Не се препорачува за алатка челици и висока темп легури.Вис

DEN 1101.60

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се д

DEN 19320.00

За дупки до 7×ВАШИНГТОН.Силна и заморотпорни вежба телото.Робустен вметнете седишта со три поддршка кон

DEN 1634.40

1.Брзо празнење на железо чипови 2.Погоден WC insert (внеси) 3.Во споредба со традиционалните малку проблемати

DEN 1203.12

WIDIA 6461865 Wgc CutOff Вметнете WGC Вметнете 9.6 MM Должина, Al Ti N Карбид WC_U_M.WGC CUTOFF INSERT (ВНЕСИ).Кога ќе се купи WIDIA произ

DEN 1358.88

Универзална Точка (ДО) геометрија наменета за флексибилност и продуктивност.Лесно вметнување на промен

DEN 1358.88

Универзална Точка (ДО) геометрија наменета за флексибилност и продуктивност.Лесно вметнување на промен

DEN 1641.60

Брзо празнење на железо чипови.Погоден СП insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на

DEN 2959.44

WIDIA 6693153 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете беа 25,5 ММ Дијаметар 33.9 MM вкупна Должина 1.63

DEN 1075.20

Брзо празнење на железо чипови.Погоден WC insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на ж

DEN 3071.04

WIDIA 6568897 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 1.2187 Инчен Дијаметар 1.6535 Инчен Целокупната До

DEN 19320.00

За дупки до 7×ВАШИНГТОН.Силна и заморотпорни вежба телото.Робустен вметнете седишта со три поддршка кон

DEN 5636.40

Алатка За Пилоти За Counterbores.Пилот Дијаметар : 2 13 / 16 Пилот Месо Тело Со Дијаметар : 1 / 2 Овие пилоти се напра

DEN 1289.04

WIDIA 6686411 Wgc CutOff Вметнете WGC Вметнете 8.95 MM Должина, Al Ti N Карбид WCPF WGC CutOff Insert (внеси).Кога ќе се купи WIDIA произв