.

.

Со попуст
PlayVital Сина Чиста Серија Против Пролизгување Силиконска Маска на Кожата за Playstation 5 Контролер, Мека Гума Случај за PS5 Безжичен Контролер со Црна Палецот Зафат Капи

PlayVital Сина Чиста Серија Против Пролизгување Силиконска Маска на Кожата за Playstation 5 Контролер, Мека

DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Висок квалитет со силиконска случај е специјално дизајниран за PS5 контролер.Различни стилови и бои за да изберете од, да ги задржи вашите контролер безбедно, нови и стилски.Површината не се лизга силикони контрола на кожата е дизајн со ергономски handhelds, што може да се подобри зафат чувство време на игра, да се спречи лизгање, и да ти уживајте подобар игри искуство.Издржливи силикони ракав е лесно да се инсталира и да се отстрани, и нема да пречи на функционирањето на контролорот откако се стави на, нема да го попречуваат користењето на било какви копчиња и пристаништа.Токму намали гумени капак на кожата, обезбедува сите наоколу и сигурна заштита за PS5 контролер, спречување на гребење, нечистотија, паѓа, одлевање и маснотии се предизвикани од секојдневна употреба.Доаѓаат со 1 buc силиконска кожа и 1 пар палецот зафат капи, контролорот и во други делови, НЕ се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 948.00

Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот оми

DEN 647.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 383.76

Специјално дизајниран за Nintendo Switch Лајт конзола и контролор,заштита на вашиот целиот конзола од прашина

DEN 287.76

Изненадување подароци за секојдневниот живот, како што се роденден / Денот на Вљубените / Мајка / Ден

DEN 455.76

【Совршено се Вклопуваат】Специјално дизајнирани за Play Station 5 конзола, компатибилен со двете дигитални и

DEN 316.32

Идеална мост помеѓу музика игра и возбуда на игра вистински гитара, овој Рок Бенд 4 пакет ви дава право д

DEN 191.76

Компатибилен со : Nintendo Switch Радост Con / Прекинувач Лајт Контролер.Новиот бренд и висок квалитет.Направен о

DEN 287.76

Пакет : 1set ps4 тенок конзола decal, 2 парчиња ps4 тенок контролер на кожата, 4pcs случаен шема светлина бар налепн

DEN 503.52

Површинска Температура на Работа на Производот : 0~40℃.Капацитетот на батеријата : 3.Полнење на струјата :

DEN 4199.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 407.76

Нема потреба за комплициран операции, приклучокот, и да се игра! Не користите надворешни греење опрема,

DEN 1151.76

Joycon Лебдат Проблем, Ако се судрите со џојстик промена во игра, и ликовите се движат сами, без допирање на

DEN 1679.76

VIVO : NEX3 5 G,.Мобилни Телефони на Листата што ја Поддржуваат Полнење : (Само за Уреди со ТипC Порта, следниве

DEN 852.00

МОДЕН ДИЗАЈН : Направен од висок квалитет на винил со висок дигитално резолуција дизајн, заштита на ваша

DEN 791.76

Уникатна Боја Космички црвено обезбедува PS5 со живописни чувство и тоа му дава на " поп " на бојата.Извон

DEN 1939.20

Модел за поддршка : Nintendo Switch РадостCon / Лајт.Пакетот вклучува : 4 Парчиња x Џојстик Капак.Не се лизга површи

DEN 262.80

Bling bling телефон случај со Огледало Дизајн за i Phone 13 Про 6.1 инчи(2021), НЕ одговара за друг модел на телефон.Ст

DEN 1401.60

ние нудиме висок стандард 24 / 7 услуги на клиентите и задоволителна гаранција услуга за замена.【Мултифу

DEN 167.76

Дизајниран за Nintendo Switch .Симпатична и Убава, Сакура дизајн додава вкус и виталност во вашиот гејмер, напр

DEN 911.76

ИНДИВИДУАЛИЗИРА ПРО КОНТРОЛЕР LAYOUT Промена gamepad екрани и joysticks / thumbsticks за совршен изглед.Пинк Кавер / М

DEN 119.76

Ве молиме потврдете го овој објект е вистинскиот модел што треба пред ставање ред.Повеќето поправка дел

DEN 599.76

???? 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】Удобно конкавна рокер, да ги ублажат прст притисок, рационализација зафат, најд

DEN 263.76

Висок квалитет со силиконска случај е специјално дизајниран за PS5 контролер.Различни стилови и бои за д

DEN 528.72

Иновативен тапан контролер ви обезбедува одлично искуство во игра.Исклучиво за Taiko фанови (за Nintendo Switch).

DEN 959.76

【Сите во Еден】специјално Дизајниран за Play Station 5 конзола (Диск или Дигитални верзии), на Dual Sense контролер

DEN 499.20

1 Лесно се инсталира, Погоден за Аркадни и Видео Игри Копчето 2 100% сосема нов и висок квалитет, добра заме

DEN 2217.12

Редизајниран Dpad.Нема потреба за промена на батериите.Игра жичен или безжично на вашиот Xbox Еден доставув

DEN 791.76

Првиот пар на ps4 систем мора да преку микроUSB полнење кабел, нема возач или приемник е потребно...

DEN 359.76

【Премиум АБС Материјал】Овој контролер faceplate е направен од тешки АБС материјал и да се третира со посеб

DEN 6320.88

Заштитна Заварчик Маска, Водоотпорен.Пакет Димензии : 6.8 H x 16.3 L x 12.2 W (инчи).Пакет Тежина : 5.15 фунти.Земја н