.

.

Со попуст
ProBliva Габа Шампон за Коса & Скалпот - за Мажи и Жени - Помош за да се Намали Ringworm, Нервозни Скалпот - Содржи Природни Состојки Кокосово Масло, Маслото од Јојоба, Масло Ем

ProBliva Габа Шампон за Коса & Скалпот - за Мажи и Жени - Помош за да се Намали Ringworm, Нервозни Скалпот

DEN 2299.20

Од стока
Во магацинот

ТЕПАЧКИ СКАЛПОТ ПРАШАЊА : Pro Bliva габа шампон за помош да го намали вашиот скалп прашања, вклучувајќи ringworm па можете да се доближи до здрава и нормална коса и скалп сте биле на чекање за!.Го НАМАЛУВА ЧЕШАЊЕ & ИРИТАЦИЈА : Оваа габа шампон tackles работи кои го прават вашиот скалп нервозни, ронлив и вознемирен.Тоа го намалува воспалението и го смирува оштетени скалпот поради неговиот посебен, природни состојки.НЕЖНИ СОСТОЈКИ : Нашата габа шампон содржи моќни состојки за да помогне во борба против вашата коса прашања.Ему Масло е тешка emulsifier што ќе помогне да се зголеми здрава скалпот и косата.Додека Кокосово Масло, Маслото од Јојоба и Грозје Семе Екстракт се познати за враќање на кожата.ПОПРАВКИ & ШТИТИ : Не само што се занимаваат со главата прашања, но тоа помага да го направите вашиот скалп и се лекува тоа од каква било штета која е предизвикана од габички.НЕ-МРСНА : Иако овој содржи многу природни масла, овие состојки функција за намалување на нафта секреција од страна на лојните жлезди и да се задржи порите чисти така можете да добиете почиста и помалку мрсна коса & скалпот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1292.88

Кромид Масло од Црно Семе & Зелен Чај, Масло го Стимулира скалпот, се промовира циркулацијата на крвта и �

DEN 335.28

Рачно изработени природен шампон.Омекнува косата за повеќе управливост.Пријател на косата и нема да се

DEN 359.76

Сончогледово масло испорачува влага, мекост, сјај и заштита.Го зајакнува косата додека заклучување во и

DEN 258.96

СКАЛПОТ ТЕРАПИЈА Формулиран од докажани, функционални состојки.ЧАЈНО ДРВО ШАМПОН За длабинско чистење

DEN 599.28

Чисти Без Dehydrating (Limpa Мерење Ressecar).Ја Чисти И Балансира Природно Директно Мрсна Коса (Purifica E Equilibra Fios Naturalment

DEN 334.80

Обидете се тоа ризик бесплатно без прашања и врвни услуги на клиентите.Немаш ништо да изгубите и вашето

DEN 861.60

Овој Шампон ќе помогне да се врати досадна косата назад во својата природна убавина.Но, пред да имаше не�

DEN 2015.76

На ревитализација и energyzing тело и коса со шампон.Блага билка го поттикнува и негува кожата и косата.Кожат

DEN 359.76

Создадени со органски женшен корен екстракт, екстракт од рузмарин, жалфија екстракт, и светлина грејпфр

DEN 477.36

TRESemmé Шампон Keratin се Изедначи Бојата е keratin на косата третман е сулфат слободни, антиисчезнат шампон форм

DEN 280.80

Тоа контроли губење на косата.Го стимулира нова раст на косата.Тоа ја храни косата и ја прави здрава.Иде�

DEN 1558.80

p H опсег е од 4.5 до 5.5 СулфатСлободен шампон.Обезбедува органски базирана на протеини.Помага со термо заш

DEN 551.76

Јапонски Не Силикон Коса Шампон : косата и скалпот ќе биде темелно се мијат со многу фини пена да се задр�

DEN 372.00

Сончогледово Семе Екстракт : обезбедува UVA и UVB заштита за да се сочува и блескава боја.Кокосово Млеко : с�

DEN 198.00

Искуство на Оваа Invigorating Мешавина од Масло Со Еукалиптус Ладење Масло Нане, Хидратантен Масло од Чајно Д�

DEN 1281.60

9 Kg Бруто Тежина : 5.Човечки Облик Крива, Фитинг Вратот : Дизајнирани Според Аголот На Човечкото Тело И На�

DEN 1324.80

Тоа е вегетаријанска производ.Не постојат додаваат конзерванси и без вештачки бои.Тоа е 100% Природен.Nutrix

DEN 323.76

Ревитализира и го зголемува сјајот, за нормална коса.Шампон формула со фарма собрани зелено јаболко и к�

DEN 720.00

КП Апсолутен Поправка Шампон е дизајниран за поправка на оштетена и обоена коса.Збогатен со Keratin дека е �