.

.

Со попуст
Fancasee (4 Парчиња) 3.5 mm Замена Поправка Plug Џек TS 2 Пол Моно Машки Plug 1/8 3.5 mm Лемење Тип DIY Аудио Кабел Конектор за Аудио Кабел Поправка

Fancasee (4 Парчиња) 3.5 mm Замена Поправка Plug Џек TS 2 Пол Моно Машки Plug 1/8 3.5 mm Лемење Тип DIY Аудио

DEN 165.60

Од стока
Во магацинот

Совршена замена 3,5 мм машки plug џек важат за повеќето говорникот, ПА рогови, CB, аматерски радија, скенери, напон потребен апликации како morse клуч, ладење фанови, моќ amp PIN 2 - Земјата.(Се однесува на 2-ри производ сликата.).Лесно да се справи, што навистина не мора да биде професионално да го направите ова.Вметнување на кабли во ракав, лемење на гола жица и plug заедно, а потоа пресврт и да се заклучува во место.Пакет содржина : 4-Pack 3,5 мм замена plug џек, лемење тип моно 2 пол машки приклучокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 150.48

16 AWG Заробени Бакар.Никел Позлатен Конектори.Лиен вирус олеснување.ИСПОРАКА ТЕЖИНА (Секоја од нив) : 0.65 lbs

DEN 3226.56

Двојно 90 степени дизајн,краток кабел,лесен за употреба 3.5 mm машки влез и излез.Автомобил стерео систем с�

DEN 5615.28

Елегантен Дизајн Црна Боја, Целосно Моделирани Изградба Никел Позлатен Конектори 26 AWG Спирала Shield Фун

DEN 191.76

Лесни & Преносни Оваа i Phone 13 Помошен кабел за автомобил е многу лесен, лесен за чување, не ликвидација, не

DEN 108.96

Лиен Крајот Надворешниот Дијаметар : 10.3 mm.Кабел Надворешниот Дијаметар : 3.0 mm, Црна Јакна 2 x 2,5 мм МИНИ ауд�

DEN 1632.00

Овој кабел е не се препорачува за лична слушалки, s, паметни телефони или други лични рачни уреди поради �

DEN 190.80

HQRP® 3.5 mm (1 / 8 Инчи) TRS на Двоен 6.5 mm (1 / 4 Инчи) TS Кабел плус HQRP® Увеселителен парк;.Никел Позлатен; 10 ft;...

DEN 535.20

35 mm Машки 3,5 мм Male Cable : 24 AWGOuter Дијаметар : Прибл 【Стабилен пренос бакарна жица】24 AWG кислород‑free) бакарна �

DEN 181.92

❤️【Широко Компатибилност】Оваа 3,5 мм порта има широк спектар на апликации, и е компатибилен со повеќет

DEN 215.76

Пакет : 1x 3., на еден XLR линија на текст на мешање конзола За дигитални камери, видео камери, лента рекордер

DEN 191.76

► 3.5 mm аудио кабел за продолжување протега конекцијата помеѓу вашиот i Phone, i Pod, MP3 плеери, smarphones, таблета и

DEN 196.80

Конектор Тип : 3,5 мм МиниПриклучок (3 Позиција) за да 3,5 мм МиниПриклучок (3 Позиција).Должина : 78.74 во.Кабел �

DEN 239.52

Прво треба да го приклучиш на слушалка микрофон адаптер во вашиот уред а потоа plug овој кабел во тоа.5 mm ст

DEN 599.52

SKW Кабел е познат по својот висок квалитет и иновативни производи во индустријата.Овој кабел е составен

DEN 210.96

[Безопасни и Издржливи] Еколошки и не се токсични, опфаќа вашиот зглоб елегантно и лежи удобно на вашата

DEN 215.76

Ќе се најде она што го сакате во Спортот & Отворено, Насловна & Кујна, Убавина, Облека, Здравје и Домаќинст

DEN 527.76

5 мм Машки Кабел потоци стерео аудио директно од Тип В телефони / таблети / лаптопи за аудио излез уреди н�

DEN 480.00

Еден Фоно Води се состои од две коаксијален кабли со два приклучоци(лево и десно) на секој крај, една за п

DEN 215.76

КАРАКТЕРИСТИКИ : Овој кабел се поврзува на вашиот Sound Link околу уво слушалки или Quiet Comfort 35 безжични слушал

DEN 118.32

пакет висина : 3.048 cm.пакет должина : 16.51 cm.пакет ширина : 8.636 cm.земја на потекло : Кина.Овој Стерео Аудио Кабе

DEN 208.56

1 TS Моно апликација, Тие се лесно да се инсталира и висок квалитет 2 Овие NANYI 1 / 4" приклучоци доаѓаат со пла

DEN 157.92

Сосема Нов, направен од висок квалитет.Се прилагодат на Стерео Конвертор Џек Помошен Приклучокот, праве

DEN 2229.60

Позлатени конектори, голи бакар проводници, и плетенка оклопна се комбинираат заедно, да дава исклучите

DEN 239.76

Совршен за интервјуа, снимањето Vlog и Youtube видеа.Тоа е дизајниран за BOYA, ВОЗЕЛЕ Video Micro, Video Mic Оди поврзете с

DEN 196.80

Флексибилни ван damme проpatch кабел.Сребро позлатен екран обезбедува максимална бучава одбивање.Rean злато п

DEN 215.76

Балансирана солидна проводници за зголемена внатрешна бучава одбивање и појасна, продлабочување на ба�

DEN 1278.00

1 / 4" Trs машки1 / 4" Trs Машки 8Канал змија 16.5' Долго.На Hosa CSS805 е 16.5' (5 m) и на 8канал стерео машки 1 / 4" Телефонот да

DEN 146.16

Кабел Компатибилен со паметни телефони,Автомобил стерео,PC,Таблети,Медија Плеери,MP3 Плеери и повеќе уред

DEN 143.76

Универзална Компатибилност, Поврзувајте Било каков Уред 3.Спецификации Еден конектор тип : 3.Она што Ќе Д