.

.

Со попуст
Косата Компресор Маска, Diffuser Прилог за Фен за Коса Салон Додаток

Косата Компресор Маска, Diffuser Прилог за Фен за Коса Салон Додаток

DEN 419.76

Од стока
Во магацинот

СИЛИКОНСКИ DIFFUSER : Усвојување на високо квалитетни материјали, долгата употреба на времето.ЕФЕКТ : Може да помогне да се рамномерно прахосвам на топлина и воздухот во фен, а со тоа се штитат косата од концентрирана топлина.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН : Директно го инсталирате во предниот дел на фен за коса.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Погоден за професионални салон користите и домашна употреба.ПО-ПРОДАЖБАТА на : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 911.52

【Подлабоко и во Поголем Сад】за Разлика од многу други diffusers со рамен плитки чинии дека ќе удар вашиот к

DEN 251.76

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 2 Чист Памук Мирисни Масла Арома Терапија Мирис Дома Воздух Dif

DEN 479.76

2 Автомобил Diffuser Вклучуваат од Една страна ја испечатите,и 4 рефил влошки(Не етерични масла).Нашите diffusers

DEN 167.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 287.76

【Се опуштите вашето расположение】арома околу вас, ви донесе добро расположение 【Лесен материјал】Нап

DEN 1197.60

✨【 УБАВ И УНИКАТЕН ДИЗАЈН 】 совршен прилог на било кој современ дом, канцеларија, теретана, спа или сту

DEN 369.36

Погоден за салонот употреба или домашна употреба.Со користење на отпорни материјал, супер висока темпе

DEN 712.80

【Подобрување на Квалитетот на Воздухот】 Loycco 500 ML етерично масло diffuser се шири удобно поток магла која мо

DEN 623.76

Тоа исто така ви помага да дишат подобро кога се спие со клима уред на.Голема идеален за дома, канцелариј

DEN 177.36

Пакетот Вклучува : 2 парчиња beaded нараквица,8mm природен камен.Квалитет на Материјалот : Природен квалитет

DEN 287.76

Може да го промените брзината на ветерот.Пропустливи е rotatable, и кадрици се повеќе физички.Погоден за сал

DEN 600.48

Материјал : ABS, Силикони.Боја : Бела; Црна (Опционално).Дијаметар на Млазницата на Фен : Прибл 4cm / 1.57 во (Ми

DEN 244.56

Косата diffuser да се реши сушење и frizz проблеми со губење на процесот на сушење, подобрување на природно кад

DEN 247.68

Quanantity : Бела+Жолто+Сина ; Костум за SB800 / SB600 YN460 YN465 YN467 YN468 Дела за подобро осветлување.Служба : Ние го сакам

DEN 182.16

Висока температура отпорни сунѓерот : ова сунѓерот фен топла sock diffuser е направен од Висок квалитет темпе

DEN 462.96

Лесно свитлива лесно да се носат.Тоа може да се направи светлина повеќе нежно и природно.Оваа рефлектор

DEN 719.76

Флеш Diffuser Полнење Компатибилен со Канон Nikon YONGNUO Godox V860 II / V850 II / TT685 / TT600 / TT350 / AD200 / AD200 PRO Флеш Speedlit.Флеш Diffuse

DEN 1478.40

Материјал : Пластика,Гума.Лесен за употреба, перат и лесно да се чисти.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 2

DEN 210.48

Zendo Целата Земја ароматерапијата nebulizers се рачно изработени од Рекултивираните Claro тврдо дрво (Орев) со Е

DEN 311.76

Опис на производот : Фотографија, фотографија флеш посебни, оптички филтер, температура на бојата филм,

DEN 191.76

Задоволство Гаранција : со Седиште во САД, Диви Essentials е бренд купувачи доверба!Вашето задоволство е наши

DEN 1917.60

Убавина : Освежување на кожата и може да се земе како за нега на кожата, се одржи кожата здрава и влажна.Д

DEN 575.52

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 543.84

Таа има 2 прилагодливи светлина начини : автоматски промени и фиксна една боја 【BPAFree & Студената магла】м

DEN 287.76

【Две diffusers】Вклучува две diffusers.Орхидеи мирис,пријатен, сладок мирис.Арома може да трае од 30 до 45 дена...

DEN 263.76

Убав подарок : Вие не може да се даде на бел абажур како подарок за вашите пријатели, семејството, колеги,

DEN 813.60

33inch Боја : Црна Тежина : 95g Package Вклучува : 1 Piece Flash Diffuser Reflector Note : дозволете малку 01cm разликата се должи на

DEN 305.76

начини : постојани и повремени.голема количина на магла, полимер atomization, парична казна atomization ,, и humidificatio

DEN 1055.76

БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБАОва ароматерапијата масло diffuser е многу лесен за употреба, само да се пополн

DEN 422.40

Додадете Новак пареа на сув воздух клима во home Make се чувствувате, да се релаксираат, да се Подобри вашиот