.

.

Со попуст
VEVOR G920 Трки Воланот Стојат Shifter Планината одговара за Logitech G27 G25 G29 Игри Тркала Стојат Тркала Педали НЕ се Вклучени Трки Тркала Стојат

VEVOR G920 Трки Воланот Стојат Shifter Планината одговара за Logitech G27 G25 G29 Игри Тркала Стојат Тркала

DEN 2111.76

Од стока
Во магацинот

Факултативниот позиција е сосема погодна за двете левата рака и десната рака играчи.Факултативна Носителот Позиција : Нашите игри тркала застане е завршена со опрема shifter носителот, кој може да биде вклучен за да ја левата или десната страна, како ви се допаѓа.Можете да го копчиња за прилагодување на тркала и педалата плоча врз која било ергономски позиција, драматично зголемување на удобност и флексибилност.Такви тешки-должност заградата ќе не движи или да падне во жестока конкуренција.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1113.60

Клучни интуитивен, фантастично забава трки искуство Виткање handlebars овозможи за повеќе трки режими.Реалн

DEN 294.96

Logitech G25 G27 G29 G920 G923.Ammann исто така нуди голем избор на тркачки седишта.Мазна и ' рѓа слободни.Раководителот �

DEN 383.76

За да се задоволат потребите на различни возачи и гејмерите.Можете да гром во една од дупките во зависно

DEN 2004.00

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК.i CONCEPTS ТРКИ ВОЛАНОТ Е КОМПАТИБИЛЕН СО PS3 се ДВИЖАТ.ЗЕМЕТЕ ВАШИОТ PLAYSTATION 3 ПОТЕГ Е ДВИЖЕЊЕ �