.

.

Со попуст
Жешка линија игри H2 Тастатура Стојат Ергономски Тастатура Столб Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Тастатура Држач за Лаптоп Кулер за Лаптоп Ладење подлога【 Protable/Прилаг

Жешка линија игри H2 Тастатура Стојат Ергономски Тастатура Столб Лаптоп Стојат Лаптоп Стојат Тастатура Држач

DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е втората генерација на жешка линија Игри тастатура застане.Зголемување на наклон го прави полесно пишување.Го намалува зглоб замор.Тоа е ергономски дизајниран за удобно ракување.Со посветен печат подлога, тоа го спречува од тастатура на лизгање.Висината може слободно да се усогласени со спирална структура.Бидејќи тоа е вид кој е одреден со 3 M лепило налепница, тоа може да биде фиксиран за лаптоп компјутер и да се користи како ладење стојат! *Како што е пренослив структура, не постои пречка да се потсетиме на лаптоп во торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2395.20

Многу погодна за домашни, канцелариски и надворешни работи.Болка и замор на очите.77 инчи за лесно носење

DEN 477.12

✔【Повеќе Агол & Висина Прилагодливи】ipad стојат усвојува dualвратило дизајн, на база на окно е прилагодли�

DEN 1749.60

❤ Силикони мат не се лизга, за намалување на триењето помеѓу компјутерот и да застане површината за кон�

DEN 431.76

Отпорен на гребење Биро Стои : Направена со премиум Алуминиум и флексибилни силикони материјали, Magsafe др

DEN 455.76

Добиете овој кул и симпатична менито што се надвор телефон зафат.Удобен phone држач за рака и лесно телефо�

DEN 200.88

Широк Компатибилност : Овој Таблет мирување се однесува на 413 инчен Таблет КОМПЈУТЕРИ, Паметни Телефони.

DEN 340.80

❤ Направени на нови АБС материјал, еколошки и издржлив, да ги исполнуваат извоз стандарди ❤ Тока структ

DEN 1353.84

Тип : мобилен телефон држачот.Материјал : ABS.Количина : 1 парче.Производ во боја : црна.Применливи опрема : �

DEN 1353.84

Држете го телефонот вертикално и хоризонтално,и тоа функционира добро во handsfree режим.Мие,нечистотија и �

DEN 3848.64

Оддалечена канцеларија работна станица.Работа во автомобил или камион поефикасно со вграден прибор, ка

DEN 191.76

Искине белата леплива филм во задниот дел на прст прстен, тогаш тие ќе бидат транспарентни.Кога се приме

DEN 359.76

Оваа окултни вештерка жена дизајн е за сите заинтересирани во окултизмот, wicca, вештерство, tarot картички, �

DEN 988.80

❤️️【ТРАЈНИ ДА се КОРИСТИ】Трајни и стабилни, внатрешниот мека гумена подлога држи вашиот лаптоп безб�

DEN 1204.80

Класификација : телефон држачот.3 инчен x 1.Материјал : Висок квалитет и солидно metal Package Количина : 1 x phone hold

DEN 359.76

Атрактивни се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полн