.

.

Со попуст
Antetek 便携式老人立体声袖珍收音机多波段FM/AM/SW/TV波段世界接收器Portable Стари лица Стерео Џеб Радио Мулти Бенд FM/AM/SW/ТВ Бенд Светот Приемник

Antetek 便携式老人立体声袖珍收音机多波段FM/AM/SW/TV波段世界接收器Portable Стари лица Стерео Џеб Радио Мулти Бенд FM/AM/SW/ТВ Бенд

DEN 789.60

Од стока
Во магацинот

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав. 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени производи за нега да ви донесе здрав живот. 包装精美,环保,保证运输安全可靠,Исклучителна пакување, заштита на животната средина, да се обезбеди безбеден и сигурен транспорт. 客服服务第一,任何问题可以联系我们,我们保证让你满意,услуги на Клиентите Прво, било какви прашања може да не контактирате, ние гарантираме за да се направи сте задоволни. 物流:我们用最安全,可靠,快速,通常15-30工作日可以签署,及少数会更长,请你谅解,Логистика : ние ги користиме повеќето безбеден, сигурен и брз, обично 15-30 работни дена може да биде потпишан, и неколку ќе биде подолго.Ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 758.40

Sangean Tabletop AM / FM Радио со Голема Display The Sangean Компактен Дрвени Кабинет Аналогни Радио е attractively стилизирана п

DEN 429.60

Производ вклучува приклучен кабел со 3.5 mm конектор.Главен материјал : заштита на животната средина база

DEN 2567.76

Ноќно осветлување индикатор (одложување околу 10 секунди).Radio меморија : 60 (FM, средни бран, кратки бранови,

DEN 1845.60

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

DEN 357.36

【Одлични додатоци】Ова е збег одбор за Силикон Лаборатории' FM Si 4703 тјунер чип 【Повеќе намени】, покрај т

DEN 526.80

Рачно изработени Врежани Хривнија за Аматерски Радио.Тоа е идеален подарок идеја за многу настани, како