.

.

Со попуст
Cal-Кралската SL03-26D Комерцијални Должност Училница Рачката за Заклучување, Сатен Хром (SL03 26D)

Cal-Кралската SL03-26D Комерцијални Должност Училница Рачката за Заклучување, Сатен Хром (SL03 26D)

DEN 1354.80

Од стока
Во магацинот

Cal-Кралската SL03 26 D, Заврши 26 D Сатен Хром.Функција : Училница Deadlocking latch гром управувана од страна на рачката од двете страни, освен кога надвор рачката е заклучен надвор од скролување.Кога сте надвор од рачката е заклучен, latch болт е управувана од страна на вртење во внатрешноста на менувачот.Се вклопува 1-3/4" дебела врати.Одговара на стандард 2-1/8" заклучи првично, Не раце.Стандард Schlage `C` компатибилен SC4 клучните цилиндар.Cal-Кралската SL03-26 D Комерцијални Должност Училница Рачката за Заклучување, Сатен Хром.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3863.76

Лесен за Инсталација : Тоа се вклопува и десно и лево постапува врати.Итен ослободување алатка може да с�

DEN 1459.20

Впечатлива појава на Мат Црна заврши создава елегантен изглед кој е сигурен да биде забележано во било �

DEN 13626.48

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3960.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 16224.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 2676.72

Стандард Mortise Вратата Првично ANSI A115.1 УЛ Наведени Mortise со ANSI F20 или F13 Функција 2 1 / 2" или 2 3 / 4" Backsets .Лост дим�

DEN 2406.72

Механички, Лост, Цилиндрични, Lockset Функција Влезот, Lockset Одделение 2, Стил QTL Сиера, Lockset Сатенски Финиш Хро

DEN 1651.20

★Влез Рачката на Вратата се Справи и Еден Цилиндар Deadbolt Заклучување на Возраст од Нафта Протри Бронза...

DEN 1447.20

Стандард Mortise Вратата Првично ANSI A115.1 УЛ Наведени Mortise со ANSI F20 или F13 Функција 2 1 / 2" или 2 3 / 4" Backsets .Лост дим�

DEN 15840.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 7607.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3074.16

КАРАКТЕРИСТИКИ Завршено Боја : црна; Исто Копчиња; Панел на deadbolt : 65mm(23 / 5inch, квадратен облик), панел на пр�

DEN 671.28

Итни Ослободување pin дупка надворешноста и да се Поттикнат кодот за внатрешни работи.Изложени завртки...

DEN 1092.00

Предмет : Mortise Lockset Тип : Mortise Lockset Вклучува : Хардвер, Еден Клуч со Latch, H се Зголеми Рамен со Круг Работ 23 / Б�

DEN 2330.40

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од Нерѓосувачки Челик; Сатен Никел Заврши; Влез држела со брава и клуч.Бранеа Ник�

DEN 4950.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1415.76

★ЗАБЕЛЕШКА★ Сите брави може да се отвори со различни клучеви.Цврст Столб безбедност болт за антимашин�

DEN 700.80

Внатре и надвор се зголеми облоги содржи независна висока јачина torsion извори кои им овозможуваат на лос�

DEN 5580.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен