.

.

Со попуст
LINXHE Ionic Фен за Коса, Про Салон Фен со 3 Монтажни Додатоци, 3 Топлина Settings и 2 Брзина Избор,Погодна за Жени/Мажи Стилови на Косата (Боја : Бела)

LINXHE Ionic Фен за Коса, Про Салон Фен со 3 Монтажни Додатоци, 3 Топлина Settings и 2 Брзина Избор,Погодна

DEN 477.60

Од стока
Во магацинот

Професионален Ас Мотор - посилна брзина на ветрот од DC мотори, подолг живот и подобар квалитет. 1800 Watt губење на удар пакети повеќе енергија од ветер и ќе се намали вашиот стил време без изложување на косата на прекумерна топлина.Одлично за густа коса.Muti-Функција - 3 Топлина Settings(Ниска/Средна/Висока) & 2 брзината на ветерот settings(ниско/високо).Еден Кул шут копчето(постојано притискајте надолу за да го активирате кул удар).Лесно да се контролира температурата и брзината на ветерот да се направи вашата омилена фризура дома.Прилози - Придружба со 2 монтажни додатоци (diffuser и concentrator млазници) прецизно да ги задоволат потребите на сите фризури : на diffuser може да ги растера фен е струење, кој го држи моделот на кадрици непроменети, и concentrator млазницата активно ќе го стеснува и насочува проток на воздух, постигнување на елегантни, полиран стилови.Безбедно Функционирање - Изградена-во прегреат заштита & ниска електро магнетно поле, осигурајте се дека на безбедност кога се користат.За нас - Ние сме посветени да го подобрите вашето користење на искуство, се стави на квалитетот на прво место, и се понуди на нашите клиенти на најдобар квалитет на производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било каков проблем, ние сме секогаш тука за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 9148.80

*Професионален фен за коса, висина, прилагодливи, и удобен худ вратата Да се обезбеди топла перм, сушење

DEN 791.76

6in Пакет Листа : 1 x Фен Comb1 x англиски Manual Note : 1 Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажан

DEN 2673.12

Носител е направен од високо квалитетни, трајни, отпорни на топлина акрилик материјал.База димензии 25*25c

DEN 1439.76

Постојат студената магла, ниска температура, средна температура, висока температура и други stepless прила

DEN 239.76

Тоа може да се перат, многу лесен за чистење.4 inch Size : 13.На количка за дизајн го прави тоа флексибилен за да

DEN 4546.56

Носивоста е силна, водоотпорен и влагадоказ.Погоден за повеќето фенови за коса.Антипадот парапет дизај

DEN 431.76

TPCY Тешко Патување Случај за Revlon ЕденЧекор Фен & Volumizer& Styler.Карактеристики : Случај е направен од врвен ква

DEN 839.76

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 124.32

Мали стил чешел додаток е лесно да се преземе за патување.Чешел прилог за фен универзална drys додека мазн

DEN 4320.00

Далеку инфрацрвени зраци намалување на топлинска изложеност со нежно греење насоки од внатре кон надво

DEN 863.52

Подолг живот, повеќе стабилно и безбедно отколку обичните DC фенови за коса, и 50% побрзо да се исуши косат

DEN 719.76

【УЛТРА МОЌЕН】 Со AC моторни и 1875 W, овој професионален Компресор фен ќе се исуши косата побрзо од традици

DEN 1248.00

ПО ПРОДАЖБА : Ако наидат на проблеми по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас преку и ние ќе

DEN 1905.60

Ниска магнетни бран структура заштедува енергија и го намалува повеќе електромагнетно поле на зрачење

DEN 2152.80

【Премиум Материјалот】фен четка држачот е изработен од премија од не ' рѓосувачки челик 【Антинула Зашт

DEN 2860.80

Ги содржи сите алатки што ви се потребни за совршено blowout што трае без frizz.Далеку инфрацрвена топлина неж

DEN 407.76

Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши то

DEN 3119.76

Плочите се изработени од висококвалитетни материјали кои withstands и одржува високо топлина од удар сува т