.

.

Со попуст
Mushkin Максимум Lumina – DDR4 RGB Игри DRAM – 16GB (2x8GB) UDIMM Мемориски Комплет – 3200MHz (PC4-25600) CL-16 – 288-pin 1.35 V Десктоп RAM меморија – XMP Подготвени – LED Heatsink – (MLA4C320GJJM8GX2)

Mushkin Максимум Lumina – DDR4 RGB Игри DRAM – 16GB (2x8GB) UDIMM Мемориски Комплет – 3200MHz (PC4-25600) CL-16

DEN 1559.76

Од стока
Во магацинот

16 GB (2x8 GB) DDR4-3200 (PC4-25600) RGB CL-16 Гејмер Десктоп Меморија за Полнење.Компатибилен w/ AMD Ryzen и Сите DDR4-3200 Платформи. 288-pin / Ниско-Напонски 1.35 V / Клиенти : 16-18-18-38. Исто така компатибилна со ASUS АУРА Sync, MSI Мистика Светлина ја Синхронизирате, и ASRock Polychrome Sync.Загарантирана – Доживотна Гаранција и Бесплатна Техничка Поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 863.76

8 GB ( 1 х 8 GB Модул ) DDR4 2400 MHz ( PC419200 / PC42400 T ) DDR4 DIMM ( 288Pin ) и НеECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) 1.2 V DDR4 Стандарден Напон.Високи пе

DEN 1895.76

Пристап на повеќе програми истовремено без да се грижиш за вкупната брзина на вашиот уред да се намалув�

DEN 763.68

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1996.80

8 GB ( 1x 8 GB Модул ) DDR4 3200 MHz ( PC425600 / PC43200 AA ) DDR4 DIMM ( 288Pin ) и НеECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) 1.2 V DDR4 Стандарден Напон.Високи пе�

DEN 239.76

Капацитет : 2 GB.Брзина : DDR3 1066 MHz.Форма Фактор : 240 pin.Халоген Слободни,; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR3 PC3има око 85

DEN 167.76

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 16223.76

Низок работен напон 1.Високи перформанси Меморија RAM меморија надградба наменета за DDR4 DIMM компатибилна �

DEN 958.80

ОВАА CISCO MEM2821256 D= 256 MB DRAM МЕМОРИЈА МОДУЛ МОЖЕ ДА ГО ЗАМЕНИ ИЛИ ДА ДОДАДЕТЕ НА ВАШИОТ СИСТЕМИ ТЕКОВНАТА СЛУЧ

DEN 11952.96

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2639.76

16 GB KIT (2 x 8 GB) DDR4 2666 MHz PC421300 НеECC Unbuffered DIMM 288Pin 1.2 V Меморија RAM меморија.Дизајниран за LENOVO IDEACENTRE C5 14 IMB05 (Номинал

DEN 4439.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 887.76

Fortinet Forti GateVM виртуелна апарат наменет за сите поддржани платформи 8 x v CPU јадра и да се (до) 12 GB RAM меморија.F

DEN 1024.80

4 GB ( 1x 4 GB Модул ) DDR4 2666 / 2667 MHz ( PC421300 / PC42666 V ) DDR4 DIMM ( 288Pin ) и НеECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) 1.2 V DDR4 Стандарден Напон.Висок

DEN 17519.76

Nemix Ram меморија 128 GB Kit (2x64 GB) DDR4 2933 PC423400 / 1.2 V 288Pin SDRAM.Компатибилен со Apple Mac Pro 2019 7,1 (28Core / 24Core / 16Core / 12Core).Мо�

DEN 1391.76

DDR4 1x8 GB UDIMM, вкупно 8 GB.Фреквенција : 2666 MHz 19191943 1.2 V UDIMM.Доживотна Гаранција.Компатибилен со Intel и AMD.OLOy Memory OLOy

DEN 981.60

Капацитет : 2 GB.Брзина : DDR3 1066 MHz.Форма Фактор : 240 pin.Халоген Слободни,; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR3 PC3има око 85

DEN 1007.76

ОДМАЗДА LPX е оптимизиран за широк компатибилност со најнови Intel и AMD DDR4 матични плочи.Секој IC е индивидуа�

DEN 167.76

Капацитет : 1 GB.Форма Фактор : 200 pinSODIMM.Гаранција : Живот.Брзина : 533 MHz PC24200 1 GB DDR2 PC24200 200 pin 533 MHz НеECC Unbuffered SODIMM.�

DEN 1435.20

Може да независни зачувате различни видови на игри.Погоден за wii верзија игри.Голема брзина и ефикаснос�

DEN 317.04

100% Компатибилен со лаптоп компјутери.БРЕНД НОВИ 2x 2 GB 4 GB PC26400 PC26300 DDR2 800 Mhz.Поддржува Dual Channel.Компатибилен с

DEN 326.40

AD5 U480016 GС СПЕЦИФИКАЦИЈА Меморија Тип : DDR5 Брзина : 4800 MHz CL 404040 Капацитети : 8 GB / 16 GB Основен Стандард : JEDEC Pin Б