.

.

Со попуст
Mushkin Максимум Lumina – DDR4 RGB Игри DRAM – 16GB (2x8GB) UDIMM Мемориски Комплет – 3200MHz (PC4-25600) CL-16 – 288-pin 1.35 V Десктоп RAM меморија – XMP Подготвени – LED Heatsink – (MLA4C320GJJM8GX2)

Mushkin Максимум Lumina – DDR4 RGB Игри DRAM – 16GB (2x8GB) UDIMM Мемориски Комплет – 3200MHz (PC4-25600) CL-16

DEN 1559.76

Од стока
Во магацинот

16 GB (2x8 GB) DDR4-3200 (PC4-25600) RGB CL-16 Гејмер Десктоп Меморија за Полнење.Компатибилен w/ AMD Ryzen и Сите DDR4-3200 Платформи. 288-pin / Ниско-Напонски 1.35 V / Клиенти : 16-18-18-38. Исто така компатибилна со ASUS АУРА Sync, MSI Мистика Светлина ја Синхронизирате, и ASRock Polychrome Sync.Загарантирана – Доживотна Гаранција и Бесплатна Техничка Поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1996.80

8 GB ( 1x 8 GB Модул ) DDR4 3200 MHz ( PC425600 / PC43200 AA ) DDR4 DIMM ( 288Pin ) и НеECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) 1.2 V DDR4 Стандарден Напон.Високи пе

DEN 1391.76

DDR4 1x8 GB UDIMM, вкупно 8 GB.Фреквенција : 2666 MHz 19191943 1.2 V UDIMM.Доживотна Гаранција.Компатибилен со Intel и AMD.OLOy Memory OLOy

DEN 2639.76

16 GB KIT (2 x 8 GB) DDR4 2666 MHz PC421300 НеECC Unbuffered DIMM 288Pin 1.2 V Меморија RAM меморија.Дизајниран за LENOVO IDEACENTRE C5 14 IMB05 (Номинал

DEN 1007.76

ОДМАЗДА LPX е оптимизиран за широк компатибилност со најнови Intel и AMD DDR4 матични плочи.Секој IC е индивидуа

DEN 1595.76

DDR4 1x16 GB SODIMM, вкупно 16 GB.Фреквенција : 2666 MHz 19191943 1.2 V SODIMM.Доживотна Гаранција.Компатибилен со Intel.OLOy Memory OLOy DDR

DEN 13919.04

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 287.52

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

DEN 287.52

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

DEN 317.04

100% Компатибилен со лаптоп компјутери.БРЕНД НОВИ 2x 2 GB 4 GB PC26400 PC26300 DDR2 800 Mhz.Поддржува Dual Channel.Компатибилен с

DEN 15375.36

Производителот гаранција може да не се применува.Компатибилен со PRIMERGY RX200 S8, RX300 S8, RX350 S8, SX350 S8 Универзалн

DEN 2615.76

Dual channel комплет 32 GB (2x 16 GB) DDR4 меморија надградба за десктоп компјутери.Г.Вештина Покровителство DDR4 е диза

DEN 958.80

ОВАА CISCO MEM2821256 D= 256 MB DRAM МЕМОРИЈА МОДУЛ МОЖЕ ДА ГО ЗАМЕНИ ИЛИ ДА ДОДАДЕТЕ НА ВАШИОТ СИСТЕМИ ТЕКОВНАТА СЛУЧ

DEN 2711.76

DDR3 L 1600 MHz PC3 L12800 204Pin Unbuffered Не ECC 1.35 V CL11 Двојна Ранг 2 Rx8 врз основа 512x8 Модул Големина : 32 GB KIT(4x8 GB Модули) Паке

DEN 239.76

Капацитет : 2 GB.Брзина : DDR3 1066 MHz.Форма Фактор : 240 pin.Халоген Слободни,; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 20327.76

Им даде на вашиот компјутер на најдобрите, доверба AТехника!.Секој ATech ram модулот е тестиран за целосна фу

DEN 326.40

AD5 U480016 GС СПЕЦИФИКАЦИЈА Меморија Тип : DDR5 Брзина : 4800 MHz CL 404040 Капацитети : 8 GB / 16 GB Основен Стандард : JEDEC Pin Б

DEN 1200.72

8 GB комплет DDR3 1066.Опис на производот Mac Book 13in (во Средината на 2010 Година Mac Book Pro 17in (Алуминиум Почетокот на i

DEN 2999.76

Компатибилен За Apple 2017 i Mac 27инчен w / Ретината 5 K Екранот модел ID : i Mac 18,3 (i5 3.Гарантира Доживотна гаранција

DEN 1435.20

Може да независни зачувате различни видови на игри.Погоден за wii верзија игри.Голема брзина и ефикаснос

DEN 887.76

Fortinet Forti GateVM виртуелна апарат наменет за сите поддржани платформи 8 x v CPU јадра и да се (до) 12 GB RAM меморија.F

DEN 321.36

Изработен од алуминиумска легура материјал може да се избегне стареењето и кревка проблем и може да се