.

.

Со попуст
Elex II - PlayStation 5

Elex II - PlayStation 5

DEN 852.00

Од стока
Во магацинот

Истражуваат планетата на Магелан со невидена слобода, со користење на вашите доверливи jetpack да траверс мапата, па дури и да летаат!.Комуницирате со живееле во свет полн со уникатни NPCs кој ќе го запомни она што сте го направиле и да реагираат соодветно.Npcs ќе се приклучат или да ја напуштат вашата група во зависност од тоа како ќе се однесуваат и се во можност да бидат убиени, што ќе сите ги имаат ефект на приказната.Се вклучат во течност блиску и се движи борба со масовно подобрување на системот за контрола.Искуство приказна каде се вашите активности, има последици, потопување во светот на моралните одлуки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 227.04

Приклучи се на Winx Клуб во своите најнови авантура Winx Клуб : Заштеда Alfea!Со цел да се фрли на добра забава, �

DEN 1627.20

Брани својата позиции од Окупатор или да преземе иницијатива со напаѓање на непријателот имот...

DEN 623.76

Во овој еп улога игра, ќе патува на егзотични locales и coplete смел потраги за незамисливо богатство.Се вклуча�

DEN 1439.76

Игра на повеќето заврши земјоделство искуство некогаш!Стане модерен земјоделец и да се развие вашата ф�

DEN 935.76

Наскоро се заробени, и нивниот опстанок зависи од подмолност инстинкт и стручни вештини да се направи т�

DEN 2078.40

Официјално Лиценцирани МАК Производ.Играта вклучува 24 дама парчиња, 8 фудбал шлем кралот парчиња, 13 инче

DEN 542.40

Ова е Јапонски DS игра, тоа е целосно компатибилен со НАС ДС Систем.Текст канџи (мозочен ударчувствителни

DEN 719.76

Официјалниот 2020 Чудовиште Енергија Supercross сезона.Повеќе од 100 службен велосипедисти и песни, вклучувајќ�

DEN 1353.60

Ажуриран / подобрен верзија на оригиналниот Мател Intellivision Кошаркарски натпревар, кој менаџер на владат

DEN 863.76

Експлозијата низ вселената како 1of 4 Свод Ловци – крајната богатствобаратели на Граничниот.Zane како ИЗВР

DEN 2186.40

Градинка Оценет.возраст 46 глувчето се компатибилни.Опис на производот Тоа е време за Градинка со Pooh Christo

DEN 998.40

Трка како или против 11време Supercross Шампион Џереми Mc Grath и други ѕвезда велосипедисти вклучувајќи Копчето

DEN 473.52

Изберете ја вашата битка се бори за добра, се бори за злото, или само да се борат за забава!Инспириран од

DEN 623.76

Карактеристики : Снимање игра картичка ,Сите игри картичка е тестирана и гаранција работат совршено.За N

DEN 1154.88

Класичен Тони Хок е Про Skater Игра.Лесна онлајн мултиплеер.Игра како ПРО или креирајте лизгач.Бескрајни д�

DEN 714.00

На Tazmaniac Кралевите на Хаос се заробени вашиот ol' пал П*bert во нивната предавничка време warp.И, со речиси 40 оп

DEN 1288.08

Тоа Е Опасна Патека — Оној Кој Ќе Ја Земе Ezio Да Цариград, Срцето На Отоманската Империја, Каде Расте И Ар�

DEN 1342.80

Сите нови копчето layout The нови 2x3 копчето изгледот создава чувство на префрлување помеѓу жици и овозможув

DEN 794.40

Тие ви даде вашиот живот назад.Description Use зајадлив и вештина за да се избегне најмен убијци, додека во потр

DEN 1368.48

Call of Duty : Светот во Војна (Класичен) (Xbox 360).Ова е Европската ПАЛ Верзија на играта ќе работат овде во НАС.Call

DEN 3357.12

Многу Длабоки, Темни помагање на нив или водечки ги во смрт.Симбол на Живот, а и Надеж – Светилник Оган е

DEN 599.76

Од креаторите на неизмерно популарна ЛЕГО Господарот на Прстените, доаѓа ЛЕГО Хобитот, инспириран од пр

DEN 599.76

Карактеристики : Снимање игра картичка ,Сите игри картичка е тестирана и гаранција работат совршено.За N

DEN 360.00

Вклучува четири класични игри : Сид Маер Цивилизација IV, Цивилизација IV : Команданти експанзија пакет, Ц�

DEN 1687.20

Од креаторите на Елени Avenger, каде што е на пат да стане ловци, доаѓа улогаобратен Бас Avenger.Вашата мисија е

DEN 1094.40

Се приклучат на ЛЕГО Марвел е Одмаздници тим и да игра како најмоќниот Супер Херои во нивната потрага да

DEN 1199.52

Вториот TMNT игра за НСВ е врз основа на класичната аркадна игра.Изберете од една од четирите Нинџа Желки�