.

.

Со попуст
W7 | Холивуд Бронза & Сјај Дуо Компактен | 2 во 1 Бронзирање и Истакнување Притисне Прав | Боја: Шампањ Злато Highlighter и Блескава Bronzer | без Суровост, Вегетаријанци се Соочи

W7 | Холивуд Бронза & Сјај Дуо Компактен | 2 во 1 Бронзирање и Истакнување Притисне Прав | Боја: Шампањ Злато

DEN 142.80

Од стока
Во магацинот

БРОНЗА - Висок квалитет, притисне бронзирање во прав со суптилна трепет да се укине и топло кожата.СЈАЈ - Висок квалитет, притисне истакнување во прав за да се создаде впечатлива и светло-како одраз заврши.ДУО - две-во-едно компактно, заштеда на пари И простор во вашиот шминка торба.АПЛИКАЦИЈА - Применуваат bronzer да јаготки и вилицата линија.Се применуваат нагласување на јаготки, cupids лак и на врвот на носот.Без СУРОВОСТ - Холивуд Бронза & Сјај е вегетаријанска-friendly и ослободени од тестирање врз животни!W7 е мисија е да им даде на сите пристап до високо-квалитетна козметика по прифатлива цена.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Кристално сјај кој трае во текот на целиот ден.Крем, blendable формула со специјално обработена бисери за ин�

DEN 167.76

❤️СВЕТЛИНАТА ТЕКСТУРА Течна формула која глајд модели за непречено и мешавини беспрекорно, свиленкас

DEN 357.12

【3 D Флеш Текстура】На highlighter concealer палета со блескава прав веднаш му дава на лицето тридимензионални екр

DEN 143.76

Експертодделение формула има метален трепет дека меша убаво и обезбедува долготрајна заврши ????【ЗАДОВ�

DEN 1797.60

Се ПОЕДНОСТАВИ ВАШАТА ШМИНКА РУТИНА : На BOOMSTICK ТРИО заменува што е во вашата шминка торба со 3 лесно шминк

DEN 719.52

???????????????????????????????? ???????????????? ???????????????????? : Оваа bronzer се загрева до вашиот тен, кои ви даваат здрав сјај.Наши�