.

.

Со попуст
Bestshared Отворено Пост Светлина Тела, Надворешните Пост Осветлување, Отворено Столб Светлина, Тремот Пост Фенер, Црна Заврши

Bestshared Отворено Пост Светлина Тела, Надворешните Пост Осветлување, Отворено Столб Светлина, Тремот Пост

DEN 1197.36

Од стока
Во магацинот

★ДИМЕНЗИИ : 12.4" Висок x 6.1" Широк.Пост Техник Кол : 3". ★ВОДООТПОРНА ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : пост светла е составена од здрав метална конструкција и стакло сенка, што ја прави совршена за влажно локација како градина, двор, двор, патио, тераса, тремот, пат или entryway. ★СИЈАЛИЦА БАРАЊЕ : Ова отворено столб светлина е целосно компатибилен со E26 База LED, Блескаво, CFL Светилки (100w Max, Крушка НЕ се вклучени). ★ЛЕСНО ВО STALLATION : Хард-жичен.Надворешноста пост светлината може да се монтира на столб или колона, или се вклопуваат со 3" дијаметар монтажа база(НЕ е ВКЛУЧЕН).Од суштинско значење додатоци за монтирање вклучени. ★ETL НАВЕДЕНИ СЕРТИФИКАЦИЈА И 3 годишна ГАРАНЦИЈА : ETL наведени за безбедност употреба.Ние обезбедуваме 3 годишна гаранција за нашите производи.Купи тоа без никакви грижи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1936.80

☀Услуга : ensuring на задоволство на секој клиент, имаме строги барања во секој процес на нашите производи.

DEN 4320.24

Без разлика дали тоа е повик, современа, преодни или традиционални, ќе го најдете со Kichler, осветлување шт

DEN 1319.76

【ИНДУСТРИСКИ & МОДЕРЕН ДИЗАЈН】 : Кој едноставна плоштадот стил индустриски сенка, ова 12 инчен пост свет

DEN 599.76

1 Ултра Светла Бела LED диода.Трае до 100,000 часа.Преинсталиран Батерија АА Батерија, Трае и до 2 Години Пред

DEN 4439.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 384.00

Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте го нашиот продавачот услуга, Ние ќе им п

DEN 2398.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 907.44

Една Светлина Flushmount Фенер од Робертсон колекција.Објектот Димензии : Должина : 7.50 инчи Висина : 7.25 инчи Ш

DEN 2251.20

☀Услуга : ensuring на задоволство на секој клиент, имаме строги барања во секој процес на нашите производи.С

DEN 1919.76

☀ ПРЕПОЛНИ СО ТРАДИЦИОНАЛЕН СТИЛ : Ова отворено Колона Светилка е направен од здрав фрлија алуминиум и

DEN 3288.96

△ Светлина, светла и стабилна светлина во дворот, сигурен и unbending тешките надворешна средина △ LED печ из

DEN 10911.36

Соларен Погон : Отворено соларен погон столб светлина е овозможено целосно од сонцето, брзо полнење, со

DEN 346.32

Tomshine соларни светилки вклучуваат 15 lumens, без дополнителни инсталации потребно, и брилијантен Led диоди се

DEN 1190.16

Да ги поправат со завртки внатре ◀ Широко се Користи : отворено пост капа светла собере сите стандардот

DEN 2090.40

Широко се користи за двор, општинските изградба, парк, градина, коридор, вила, станбена површина.Направе

DEN 368.64

3 Светлина Отворено Пост Светлина.На Bayland семејство карактеристики јасно seedy стакло сет против нафта про

DEN 1795.44

★ Водоотпорен одделение IP65, водоотпорен, рѓадоказ, дожддоказ, снегдоказ, заштита на домот како чувар...

DEN 696.00

Декоративен стил : 'рѓаотпорни метал структура обезбедува не само функционална осветлување, но исто так

DEN 1968.72

★ Фрлија алуминиум светилка тело, силна тридимензионален ефект, убаво полиран, едноставна атмосфера ★

DEN 1975.20

◇Меѓународниот Стандард E27 Завртка Устата, Lumiled Ретро Крушка,Напон : 90240 V ◇Оваа Гроздобер Ретро Столб Св