.

DEN 297.60 -

Цврст и издржлив, долг животен век.Лесно да се инсталира и сигурен за користење.Боја рендерирање индекс

DEN 1444.80 -

Цврст и издржлив, долг животен век.Лесно да се инсталира и сигурен за користење.Боја рендерирање индекс

DEN 671.76 -

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на : Комерцијални одделение LED светилки кои траат во просек 50.000 часа.Овие LED светилки исто

DEN 501.12 -

000 часа животен век, освен долгорочен сијалица трошоци и одржување надомест Ниска топлина генерирање, б�

DEN 196.56 -

Светлинатаемитирачки диоди се користат во замена на автомобилот dashboards, камиони, и мотоцикл инструмент �

DEN 2059.20 -

Ова од 10 вати LED работа светлина од Ларсон Електроника произведува 1050 lumens на обоени осветлување и доаѓа �

DEN 3839.76 -

Ви треба неshunted гробници за Sunco T8 ЛЕР цевки (СЕПТЕМВРИ).Надгробните споменици се sockets користи во продавни�

DEN 695.76 -

Зачувајте до 85% на вашата енергија сметка – Енергетски ефикасни 12 вати LED светилки да го замени вашиот 75

DEN 3312.00 -

3 Watt / Инфраред Црвена / 680690nm / 1020 LM / 42mil чипови / 140 степен Емитирачки Агол.На текст(DC) : 700m A / 2.2 V2.6 V (На�

DEN 239.76 -

Овие LED светилки имаат Боја температура од 2700 kelvin, која произведува мека бела Боја.Ние сме унапредување �

DEN 431.76 -

06 во (D* H) Материјал : Алуминиум, Пластика Зрак Агол : 360° Влезен Напон : AC 110 V 130 V светла боја : Бело Летно 6000 K

DEN 263.76 -

A19 ПРЕДВОДЕНА од Обоено стакло светилки даде исклучи светла живописни шарена светлина се додека корист�

DEN 215.76 -

Долг животен век, ниска топлина и потрошувачка на енергија.Авто Контрола на боја мешање на владата,Bultво

DEN 7646.16 -

Комплет вклучува : 165Нозе премиум квалитет 120v LED SMD5050 јаже светлина со кабелот за Напојување и 166Парче кли

DEN 647.28 -

Вклучени во кутија е : 1 LED сијалица со вжарено.Идеален за резиденцијални, привезоци, sconces, и Таванот Тела.�

DEN 864.00 -

Напон 100277 (V).Led светилка извор на светлина тип.Притисни го копчето за префрлување тип.За површина од 10 (м).

DEN 3978.72 -

Карактеристики : .Лесно да се инсталира.Таванот reccessed монтирани.Возачот inlcuded, поддршка AC110 V, AC220 V, AC85230v.Ви�

DEN 714.96 -

GU10 Led Светилки Топло Бела 2700k Dimmable Сијалица 5 W го Замени 50 W Халоген, 120° Зрак Агол 500 LM за Вдлабнати Песна О�

DEN 179.76 -

87")Пакетот Вклучува : Пред 15 xжичен LEDs About Нашата Содржина : Овие преджичен LED светилки може да се широко се

DEN 479.76 -

60 ВАТИ LED СИЈАЛИЦА : Секој dimmable сијалица има боја температура од 3000 kelvin, која произведува мека бела боја; �

DEN 1804.80 -

Генерално, отпорноста се зголемува како на лесни нивоа капка.Ова може да биде за безбедносни цели, каде �

DEN 263.52 -

Класичен LED Кафе Светла (18ft; 9 Акрилик Светилки) Комерцијални одделение за дообработка.постојана надворе

DEN 407.76 -

Лесен за Инсталација : Одговара за стандард E12 база, едноставно се инсталира на сијалицата директно во с�

DEN 1396.80 -

Мал Преглед Транзистори.LED Optoelectronic (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD б�

DEN 302.40 -

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во дел�

DEN 233.76 -

Прочитај повеќе Тип : LED Топлина дисипација : Вграден систем за ладење фанови и дебел алуминиумски топли�

DEN 1566.48 -

Автоadhesive3 метар лента за поддршка овозможува брзи и едноставни за инсталација.Може да се скрати за да cust

DEN 538.08 -

Извор на енергија 100 (W).Прозрачна флукс 5500 (lm).Оперативен Напон 100277 (V).Спецификации 100 W 100277 V.Димензии 295 * 402

DEN 156.72 -

Зрак Шема : 120Степен; LED Количина : 3 Led диоди; LED Type : SMD 5050;.Лумен (Макс) : 40 Лумен; НЕМА Поларизирана; погонски

DEN 720.00 -

Овој водоотпорен и пареа доказ капка светлина карактеристики на rubberized изолирани рачка за да се обезбед�

DEN 1101.60 -

На 10 вати LED светилка кои се користат во овој модул се произведува речиси 3 пати на осветлување на блеска�

DEN 184.32 -

Обезбеди Висок Квалитет на LED Диоди 5 мм Јасно Транспарентен Рамен Малите Леќи.Агол на гледање : 160 степен

DEN 818.40 -

СУПЕР СВЕТЛО Onlylux 8 FT LED Продавница Светлина со минимум 140lm / вати.Заштедата на енергија е прилично значај

DEN 1007.76 -

Каде можам да го користите BR сијалица?.Sunco LED Smart Светилки може да се постави за Автоматизација во Smart Живо