.

.

Со попуст
(2 ПАКЕТИ) Claudia Стивенс Коса Боја Смена На Кожата 2oz се Справи Пакет, Боја на Косата Смена

(2 ПАКЕТИ) Claudia Стивенс Коса Боја Смена На Кожата 2oz се Справи Пакет, Боја на Косата Смена

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

(2 ПАКЕТИ) FISK Коса Боја Смена На Кожата 2oz се Справи Пакет.Нежна Формула, Навлажнувачки Крем Формула.Моментално ги Отстранува Коса Боја Дамките Од Кожата.Не Абразиви или Пероксид, Професионални Резултати.Голема Боја на Косата Смена Боење на Косата може да биде Неуредна!.

Детални спецификации

Додатоци на производи