.

.

Со попуст
4PCS Заштитни Случај за AirTags 2021, Силикони Tracker Носителот Јамка со Клучните Синџир, Лесна за Носење AirTags Маска за Клучеви, Ранци, Лагер Кеси (Црвена + Жолт)

4PCS Заштитни Случај за AirTags 2021, Силикони Tracker Носителот Јамка со Клучните Синџир, Лесна за Носење

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Премиум Силикони : Ty ZHL Air Tag случај е направен со силикони, ви обезбедува совршен раце чувства.Дизајниран со шупливи изглед се комбинираат со својата модна Air Tags, ја покажат напредни вкус на вас.Удобен Силикони Случај : Лесно да се закачите на Air Tag пронаоѓач на вашите важни работи со трајни јамка или keychain.Висат на нешто што сакате да ги пратите лесно.Како што децата' кеси, родителите keychains, куче поводник, автомобил копче и повеќе.Нема потреба да се грижите за локација на косата.Совршено се Вклопуваат Дизајн : Ние специјално дизајнирани за овој случај покритие за 2021 Air Tag, која совршено одговара на големината на нов Apple tracker.Лесно да се инсталира пронаоѓач уред и не е можно да се откажат од затворена заштитна случаи.Оваа Airtag заштитни случај да дојде со keychain и јамка, можете да го закачите на вашиот автомобил, клуч, вашата торба, Детето schoolbag, куче поводник, на вредносни предмети и повеќе.Лесно да се разменуваат и да се промени, каде ќе ги приложите вашите Airtags на работите што сакате да ги пратите на.Enhanced Protection : Подобрување на услугата живот на Air Tag и изработка на изглед е секогаш како нова.Професионални заштитни случај дизајн брани вашиот нов Air Tags од капка шок, влијание, гребнатини.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1507.20

LED светилка, погодно да се погледне за заклучување око.Далечински управувач со звук.Мал во големина, пре

DEN 959.76

Трага последната локација Можете да ги најдете последните локацијата на вашиот вредни преку Пронаоѓач

DEN 407.76

0)Пакетот вклучува : 3x Bluetooth антиизгубени уред.Обезбедува не се наруши функцијата, која може да се постав

DEN 95.76

Посебно Дизајнирана за Apple Airtags Bluetooth Tracker (2021), (Забелешка : Air Tag не е вклучен).HIGHT КВАЛИТЕТ : Силиконски мат

DEN 431.76

ЗВУЧНИ И СВЕТЛОСНИ : 4 во 1 безжични RF објект локатор го прави наоѓање на вашите предмети поедноставно од

DEN 542.40

Air Tag заштитна Силиконска маска, прецизно одговара Air Tag.Антиизгубени следење на артефакт, силикони школк

DEN 96.72

(Забелешка : Воздухознака не е вклучен).Печати на враќање превозот етикета.Тоа се прави на удобно мека те

DEN 550.80

Големина е 11 / 4" X 2" x 1 / 4".Големина е 11 / 4" X 2" x 1 / 4".Компатибилен со Apple i OS 11 и повисоко, Андроид 8 и повисоко, и

DEN 1103.76

►【Грижа на клиентите како】Ние сме посветени да им обезбеди на премиум производи за вас и да им понудим

DEN 119.76

[Компатибилност] Само се применуваат за да се Air Tag во 2021 (Забелешка : Air Tag не е вклучен) [Бонус] Секој пакет

DEN 844.80

Сосема оригинална батерија може да работи за повеќе од половина година.Прво проверете режимот на штеде

DEN 97.20

❤【Најдобар Подарок】Расипат Вашите најблиски Со Голем Дар : Заличи на вашата сопруга,девојка, сопруг, д

DEN 119.76

Обезбеди функција на не вознемирувај, може да се постави на тишината во рамките на одреден период на вре

DEN 1152.00

【Повик на одговор од 1 секунда】 По спарувањето, повиците може да бидат направени на брза стапка од 1 сек

DEN 162.96

Специјално дизајнирани за Air Tags Tracker.Заштитете го вашиот Air Tags од гребнатини и шокови, при што ги прави по