.

.

Со попуст
Ordro EP6 Vlog Камера 4K видео камера Рацете Слободни Лесни Мини погоден за носене Видео Камера Full HD 1080P 60FPS WI-Fi АПЛИКАЦИЈАТА Connection Рекордер со Далечински Управувач за Носе?

Ordro EP6 Vlog Камера 4K видео камера Рацете Слободни Лесни Мини погоден за носене Видео Камера Full HD 1080P

DEN 3359.76

Од стока
Во магацинот

Првиот човек view / 4 K 3840x2160 25fps 1080 P 60fps Видео Квалитет (На ТВ&PC).Рацете слободни дизајн/ Лесни тело.Стан врска/ Допир Контрола/ Далечински Управувач. 2-2.5 часа време на снимање(Целосно наполнет)/120° агол на снимање / веб Камера функција.Добро за vlogging/Патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 542.16

Боја : 3296 P1103 10 K.Потекло : CN(Потекло).Тип 1 : Средување На Potentiometer.Големина : 3296 P.Комисија : Да.Можете да најде

DEN 5399.76

Линк и Оган Жица) за digital image transfer, дозволувајќи им на видео уредување на соодветно опремени домашен комп�

DEN 2757.12

Можете да вметнете USB диск или на мемориската картичка за да пристаништата на страна и да игра MP3 музика,

DEN 3359.76

Ако треба да се земе closeup снимки, ве молиме да користите макро леќа и да се задржи на далечина од 1,52 инчи.П

DEN 806.16

Бурст : 3 пука.2 lb тегови, најсоодветен за детето малку раце за смирено да го носат околу или Виси на врато�

DEN 1168.80

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 712.32

Боја : 5 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30 Комплети ( Машки / Женски Домување+Машки / Женски Терминали).Бр�

DEN 6239.76

50 Mbps XAVC S1 1920x1080 на 60 P, AVCHD и MP4 кодеци 30x Оптички / 60x Clear Image Zoom да се доближи до акција 26.8 милиметри широк аг�

DEN 493.20

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 2207.76

Компактен дизајн,палец Камера, погоден за носене и мода и голем број на преносни средства Снимање на ви�

DEN 1439.52

Општи Брендот Canon Модел DC320 Тип на Дигитална видео камера Боја Сребрена Image Sensor Image Sensor 1 / 6" CCD Леќа, Оптичк�

DEN 550.56

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 474.72

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

DEN 1439.76

Во HD режим, обичај графика може да се создадени и контролирани преку интернет пребарувачконтролирани т�

DEN 3059.76

И опремен со антисе тресат,автотајмерот, автоматско исклучување, далечински управувач за работа,итн.Ов�

DEN 602.40

Боја : 10pcs 15cm 2 P.Број на модел : ZH Двојно Крајот Кабел 10pcs ZH 1.5 mm 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8Pin Двојно Крајот Женски & женски К

DEN 5519.76

Тројна тешки водоотпорен, shockproof и dustproof дизајн.Евиденција на SD / SDHC мемориски картички...

DEN 1389.60

Полнење : Вграденво 1500m Ah голем капацитет на батеријата, 2 часа време на полнење, долго чекање...

DEN 1583.76

Full HD 1080 / 60p Видео и 9.2 ПРАТЕНИК Фотографии Вграден во 25 Лумен Проектор.WiFi / NFC Контрола и Пренос на Подато�

DEN 933.60

Вграденво множете се, филтри и цртан филм фото налепници додадете повеќе забава за фото преземање.Опрем

DEN 354.96

Боја : 40 MM Укината Legth.Потекло : CN(Потекло).Со usb : НЕМА.Е прилагодено : YES.Број на модел : 2 MM.ОБЈЕКТОТ DESCRITPION2 EA

DEN 287.76

По Заштита на План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со вашат

DEN 674.16

Храна‑одделение ABS материјални, не‑токсични и невкусна, еколошки, се грижи за нежната кожа на децата.Кр

DEN 361.92

Број на модел : 61872171 Боја : бела.Postion : 2 Waterptoof : Yes.Материјал : PA66 Совети : 1 сет : 1 конектор+ целосни сетови на

DEN 191.76

Лесно да се инсталира, лесен за употреба.Одлично да го замени стариот скршени cermic цевки и метал монтирањ