.

.

Со попуст
Среќен Одлуки 32.8 Метри Ѓердан Синџир Рамен Шарени Спречување на Синџир 1.8 MM 2MM 3ММ за Накит Одлуки со 20pcs Hummer Clasps, 40pcs Скок Прстени за DIY Хривнија Занает

Среќен Одлуки 32.8 Метри Ѓердан Синџир Рамен Шарени Спречување на Синџир 1.8 MM 2MM 3ММ за Накит Одлуки со

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

ИЗДРЖЛИВИ И ОЦРНИ ОТПОРНИ ЃЕРДАН СИНЏИРИ : накит ѓердан шарени рамен кабел синџири се направени од високо квалитетна железо обложено со месинг, тие функција метален сјај на површината, се цврсти и мазна, рѓа-доказ и не е лесно да исчезнат или да се скрши, погодни за долготрајна употреба, која може да ви донесе многу погодности за време на DIY и донесување одлуки.56 нозе, 20pcs hummer clasps, 40pcs скок прстени, Сите ranibow шарени.8 ММ Дијаметар : 4.Ѓердани масовно вода бран синџири замена за pendant ѓердани или DIY накит одлуки синџири како ѓердани, белегзии и anklets.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧУВАЊЕ на : шарени рамен кабел синџири доаѓа на вратило, без проблеми, со заплитане. 3 ГОЛЕМИНА ЃЕРДАН СИНЏИРИ : имаме 3 различни големини за да го изберете, можете да одговара или да се меша соодветна бои според вашата желба.48 нозе, 3ММ Дијаметар : 2м / 6.76 нозе, 2 MM Дијаметар : 3.8 МЕТРИ РАМЕН КАБЕЛ СИНЏИРИ ЃЕРДАН во СОБАТА : нашата кабел синџири тенка накит ѓердан синџири во 3 димензии, Од парична казна до крупни, 1.ОДГОВАРА на БИЛО PENDANT : Нашата шарени рамен кабел синџири тенка синџири натпревар со најголем дел од привезоци, кристал, па можете да ги користите за да креирате своја сопствена личност ѓердани, ќе бидат повеќе значајни; Добро за DIY накит одлуки, занает проект, итн.Кога не е во употреба, само да ја заврши назад низ јама и продавница, лесен и удобен.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 1981.68

Им помага на заштита на светлата од оштетување.Карактеристики обичај се вклопуваат аеродинамичен диза�

DEN 251.76

Висока чувствителност pyroelectric човечкото тело инфраред сензор модул, брз одговор, мали статични потрошув

DEN 167.76

Отстранете по 1520 минути, а потоа исплакнете ја косата со млака вода.На absorptive капацитет на косата и скалп�

DEN 251.52

Пакетот Вклучува : Тоа е 16.4 нозе / 5m тротоарот синџир, чиј што линк е за околу 2,5 mm широк, 2.5 mm долга, 1.3 мм де�

DEN 532.80

Внимание.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба 【Модерен & Користете】Ни

DEN 816.00

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме �

DEN 719.76

ОСТРИ ДЛЕТО ГЛАВИ резби во Дрво длето поставува доаѓа наострен и усовршуваа надвор од кутијата.КВАЛИТЕ

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 406.80

Оваа Тропска дуо вклучува еден од следниве : Kukui и Шеј Хавајски Свилен Лосион 2 мл.и рачно изработени loofah �

DEN 359.76

7(W) x 1(H) инчи.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава С�

DEN 2392.80

Ноктите clippers помогне да се скрати ноктите ефикасно и брзо, не се лизга конвексни поени, лесно да се зафат

DEN 275.76

Направен во САД.Димензии : 2.5"H X 7" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативн

DEN 551.76

Совршен fitment : за 2018 2019 Jeep Wrangler Л JLU Спорт / Спорт.Помогне да се заштитат вашето возило опашкасветилки, обе

DEN 227.28

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на прос

DEN 155.52

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли�

DEN 4275.60

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ♥ Вашиот Избор Не

DEN 1420.80

Избор на четири големи дланка компонентите.Ергономски пепел тврдо рачки удобно се вклопуваат во вашата

DEN 262.80

Оваа 5 V 2 A Адаптер POWSEED DC во 5 V кабелот за Напојување Полначот 10 W AC Адаптер со повеќе совети работи за мног

DEN 1158.24

МАТЕРИЈАЛ : Анти Замор Винил Перница Пена.ДЕБЕЛИНА : 3 / 8 инчи.ТОП ПОВРШИНА : Текстура Шема.ТЕХНОЛОГИЈА : е

DEN 184.08

Големина : 5*7 cm (прибл).Добар квалитет смола материјал со автоadhseive паста во задниот дел, силен вчитување н

DEN 762.96

[ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ] : 18650 Брз Полнач Е Компатибилен Со Сите 3.7 v Литиум Батерии И 1.2 v Ni MH / Ni Cd Аа Батерии