.

.

Со попуст
Hydroment Боја Исти Caulk од Colorfast (Изшкуркан) (H188 Удар)

Hydroment Боја Исти Caulk од Colorfast (Изшкуркан) (H188 Удар)

DEN 852.00

Од стока
Во магацинот

Siliconized акрилик латекс caulk формула; Вода расчистување. 10.3 оз цевка за стандард caulk пиштол.Опфаќа прибл. 25 lineal нозете на 14 лежиште; Целосна лек 3 5 дена.Внатрешноста или надворешноста апликација; Направени во САД.Внатрешноста или надворешноста апликација; Направени во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1415.76

100% заеднички движење 4 X издржливост.Силна лепливоста на повеќето градежни материјали.Paintable.УВотпорни.Tit

DEN 646.08

Redecorate со ѕид Decals.Ако, поради некоја причина, не сте 100% задоволни со купувањето, може да врати било каков н

DEN 1434.96

ОБОЕНИ CAULK – Добиете совршено одговараше производ за сите ваши сопствени работни места со овој caulk дека

DEN 301.44

Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на decal.Додадете талент за секоја со�

DEN 528.00

Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на decal.Додадете талент за секоја со�

DEN 215.76

Тоа е еколошки, водоотпорен, маслодоказ и издржливи.【Интимни Браздата Дизајн】Лента caulk лента обезбеди

DEN 697.92

Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на decal.Додадете талент за секоја со�

DEN 612.00

Лесно да се примени и доаѓа со едноставна апликација инструкции.Имаме ВКУПНО ЗАДОВОЛСТВО гаранција.Нек

DEN 1202.40

Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на decal.Додадете талент за секоја со�

DEN 173.28

〖ТРАЈНИ И самолепливи〗Ова јасно caulk е направен од висококвалитет ПММА материјал.Мие,самолепливи и тра�

DEN 240.00

Додадете талент за секоја соба во вашиот дом.Redecorate со ѕид Decals.Сепак, различни бои бои или ѕидови состојб�

DEN 290.40

Силна, разновиден и трајни изградба лепило дека обврзници практично сè.Најдобро за градење и домашни пр

DEN 4558.80

Лесно текстура да се вклопуваат во со дрво.Супер еластичен.Моќен лепливоста на дрво.Компатибилен со сит

DEN 227.76

【Интимни Браздата Дизајн】Лента caulk лента обезбеди долгорочна запечатување ефект, и на самолепило лепи

DEN 546.72

Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на decal.Додадете талент за секоја со�