.

.

Со попуст
adidas Мажите Nemeziz 17.3 Fg J

adidas Мажите Nemeziz 17.3 Fg J

DEN 958.80

Од стока
Во магацинот

Човекот Направени.Увезени.Човекот направени единствена.Одговорно допир и оптимална топката контрола надвор од кутијата со мека Агилност Мрежа.Безбедна заклучување и глуждот стабилност со Двојно Заклучување Јака.Мека Агилност Мрежа горниот направени за одговорно допир на топката.На агилност студ конфигурација е наменета за фирма земјата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 814.80

Без разлика дали тоа е лакрос, фудбал, кошарка, или дури и игра на допир фудбал со семејството, спорт pinnies

DEN 671.28

100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен ѓон.Јуниори' фудбалски чевли за трева игра.Редовно се вклопуваат.Ч

DEN 1563.60

100% Синтетички.Синтетички единствена.adidas машки Фудбалски Чевли.На adidas бренд има долга историја и вкорен�

DEN 671.28

100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен ѓон.Јуниори' фудбалски чевли за трева игра.Редовно се вклопуваат.Ч

DEN 2039.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Phylon единствена.Покаже на конкуренциј�

DEN 1438.80

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Редовно се вклопуваат.Американски фудбал cleats.Флексибилни Отск