.

.

Со попуст
Displays2go 4-Парче Магнет Рамки за детски Роденден, Сина, Сетови 25

Displays2go 4-Парче Магнет Рамки за детски Роденден, Сина, Сетови 25

DEN 1236.24

Од стока
Во магацинот

4 парчиња по подесување со различна големина фотографии : 5x7, 3.5х5 и 2x2; исто така, вклучува и мемо клип.Магнети за да го прикачите на повеќето челични површини, вклучувајќи фрижидери, училиште гардероби и поднесување кабинети. 3 различна големина фото рамки креирате 1 сплотена презентација. "Среќен Роденден" со цртан филм животни е совршено за потенцира дете роденденска прослава.Displays2go SKU# : A5746 BTH5.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 407.52

【Совршен Избор, Како Подарок】LAGIPA' флексибилни , повеќекратна употреба, лесно да се прилагоди и трајни м

DEN 660.00

Целосна, флексибилни магнетни поддршка сигурно има фото џеб рамка за да фрижидер или било какви метални

DEN 191.76

[Лесно да се постави] Само еден чекор е потребно за собрание, и лесно да се ажурира слики ✔ Четири Магнет�

DEN 1800.00

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН Кога вашиот простор бара нешто екстра без оглед на вашиот стил,додадете или надгра

DEN 2275.20

Модифицирани Магнетни Рамка : слика рамка не е само магнетни но, исто така, леплива на грбот.Се препорачу

DEN 215.76

Прекрасен подарок : шарени магнетни слика рамки собата е убав подарок за роденден, матура, годишнина, св�

DEN 479.76

【Заличи Здодевни Магнетни Површини】Magiclfy Магнетни Колаж Слика Рамка Поставена е дизајнирана да се при�

DEN 287.76

Така, денес може да бидат сигурни да се купи.Со бела подлога, тоа е совршен за излагање на фотографии, сли