.

.

Со попуст
Резби во дрво Длето Сет, 4 Парче Дрво, Резба Chisels со Полирање Соединение и Кожа Strop, Машини, Алатки за Почетници и Хобисти, Ротирачка Алатка Торба Вклучени

Резби во дрво Длето Сет, 4 Парче Дрво, Резба Chisels со Полирање Соединение и Кожа Strop, Машини, Алатки за

DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

4 Парче Длето Сет : Нашата резби во дрво алатки комплет доаѓа со директно заоблени длето 16mm, краток свиткана жлеб 20mm, директно заоблени длето 10мм, и директно V-профил длето 6mm заедно со кожа strop, полирање соединение, и ротирачка алатка торба така што ќе имате се што ви треба за да започнете.Квалитетот на Изградба : Ние направија нашите резби во дрво chisels користење легура хром vanadium челик и тврдо да бидете сигурни дека тие се цврсти доволно да се справи со секојдневна употреба додека вклучени полирање соединение ви овозможува да се изостри нив со леснотија.Здрав Дрвена Рачка : ви Благодариме на трајни дрвени рачки, нашите дрво длето поставите обезбедува безбеден и удобен зафат во ваши раце за да се спречи лизгање заедно со тебе, нудејќи поголема контрола што го прави идеални за почетници и искусни аргументи.Лесен За Носење И Чување на : тркалање алатка торба ви обезбедува удобен начин да се задржи на дрво работни алатки уредно организирани на едно место и да ги направи бриз да се носите со вас каде и да одите што ги прави совршен за употреба дома и на работа.Острат Made Simple : Нашите дрво chisels за машини се придружени со двострано кожа усовршувајќи strop со груба и мазна страна, како и полирање соединение така што може лесно да се изостри со алатки на вашиот сопствен без никакви нервози.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 551.76

Совршен fitment : за 2018 2019 Jeep Wrangler Л JLU Спорт / Спорт.Помогне да се заштитат вашето возило опашкасветилки, обе

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 1981.68

Им помага на заштита на светлата од оштетување.Карактеристики обичај се вклопуваат аеродинамичен диза�

DEN 1430.40

Направени од високо квалитетни материјали.Содржаен дизајн, исклучителна појава.Производот може да се п

DEN 167.76

Отстранете по 1520 минути, а потоа исплакнете ја косата со млака вода.На absorptive капацитет на косата и скалп�

DEN 731.76

Модел : E3 F5 L+E3 F5 DN1;Сензорна Растојание : 5m (+ / 10%).Напон : DC 636 V ;Излез Тип на : NPN / DC NO(Нормално Отворен).Големи�

DEN 352.56

Погоден за мелење, средување, полирање, гравирање.Може да се користи за метална површина за чистење, derusti

DEN 275.76

Направен во САД.Димензии : 2.5"H X 7" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативн

DEN 527.76

Квалитет на дрвен материјал : Овие цврсто дрво знак носители се направени на квалитетот бука дрвен мате�

DEN 251.52

Пакетот Вклучува : Тоа е 16.4 нозе / 5m тротоарот синџир, чиј што линк е за околу 2,5 mm широк, 2.5 mm долга, 1.3 мм де�

DEN 719.76

ОСТРИ ДЛЕТО ГЛАВИ резби во Дрво длето поставува доаѓа наострен и усовршуваа надвор од кутијата.КВАЛИТЕ

DEN 1530.24

Висок метал отстранување стапка.Посебни абразивни зрна формулација за долго производ живот.Одлична ди�

DEN 239.76

Материјал : Jade ролери и gua ша собата е Направен од природни жад и алуминиумски држач,Тоа е многу безбедно.

DEN 406.80

Оваа Тропска дуо вклучува еден од следниве : Kukui и Шеј Хавајски Свилен Лосион 2 мл.и рачно изработени loofah �

DEN 215.76

ИЗДРЖЛИВИ И ОЦРНИ ОТПОРНИ ЃЕРДАН СИНЏИРИ : накит ѓердан шарени рамен кабел синџири се направени од висо�

DEN 1158.24

МАТЕРИЈАЛ : Анти Замор Винил Перница Пена.ДЕБЕЛИНА : 3 / 8 инчи.ТОП ПОВРШИНА : Текстура Шема.ТЕХНОЛОГИЈА : е

DEN 782.40

3 инчи и тежина од само 1,1 унци.Во исто време, на производот, исто така, има тајмер функција.【Висока Освет�

DEN 1449.60

100% Полиестер.Мода и Функција : се Додава модерен падне печати на вашиот décor и ја заштитува вашата маса.На

DEN 2068.80

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Liion батерија капацитет : 2200 m Ah А

DEN 816.00

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41

DEN 4056.00

Вратата Огледало Покритие Одговара : 20022018 Меѓународни Prostar Огледало Капак.Вклучени : 1 пар (Лево и Право /

DEN 167.76

Целосна покриеност Атлетик тренингот облека,Uназад спортски градник за сечење врвови фитнес Салата Camiso

DEN 184.08

Големина : 5*7 cm (прибл).Добар квалитет смола материјал со автоadhseive паста во задниот дел, силен вчитување н