.

.

Со попуст
ROCCAT Kain 202 PC Игри Безжичен Глушец, AIMO RGB Осветлување, 16,000 DPI Оптички Був-Око Сензор, Ергономски USB на Компјутерски Глушец, Ноктот Зафат, Долго Траење на Батеријата, Тита?

ROCCAT Kain 202 PC Игри Безжичен Глушец, AIMO RGB Осветлување, 16,000 DPI Оптички Був-Око Сензор, Ергономски

DEN 1919.76

Од стока
Во магацинот

Титан кликнете - копчиња со шарки и се карактеризираат со ниска толеранција пролет дека перници секој клик.Ова му дава исклучителна прецизност со секој притиснете.Подобрување на тркала - глувчето тркало клик е како цврст како нормален кликнете со Титан тркала 2.0; Неговата подобрен дизајн обезбедува дефинирани и одговора на лизгање чекори.Интелигентни firmware - клик со kain регистрира до 8ms побрзо од остатокот на благодарение на подобреното switch механика и паметен фирмверот алгоритам.Ергономски облик - секој дел од kain – од обликот на копчиња со копчето за тркало – беше фино направена со нега и прецизност, за исклучително рафинирана и ергономски се изгради.Перформанси слој - grippy, трајни и нечистотија-отпорни благодарение на хибрид анти-носат слој; извршувањето заврши ви помага да се задржи цврста одржи на kain, дури и за време на поголемиот дел избезумени на игри сесии.Системски побарувања : USB 2.0 (или повисоко), Интернет конекција (за возачот и софтвер).Оперативен систем : Windows 10, За Windows 7, Windows 8.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1900.80 -150 %

㊥OnTheFly DPI Префрлување : 4 Прилагодливи DPI Прекинувач : 3200,2400, 1600, 1200, контрола на вашиот сопствен брзина сло

DEN 743.76 -150 %

Ефикасно да се спречи штета од истури пијалоци или други течности, и е лесно да се чисти со вода без исче

DEN 1586.40 -150 %

Изглед Дизајн : Модерен и исклучителен дизајн, модерен изглед и преносни употреба.DPI : 1200 / 1600 / 2400 прила

DEN 311.76 -150 %

★Големина : Години : 98x55x27mm . / Оптичка Резолуција : 1200 DPI . / Глувчето тип : Wired Глувчето ★Ергономски дизајн

DEN 444.00 -150 %

Како да го Користите : Само поврзете го USB кабелот да use Specification : Предмет Тип : Игри Mouse Product Материјал : ABSProd

DEN 295.44 -150 %

1 На ергономски глушец со смртоносна облини и совршен линии неспоредлив со друго оружје.изглед се помал

DEN 1439.76 -150 %

Жичен / Безжична Игри Глувчето; кој ултрабрзо заостануваат слободни жичана или безжична конекција.На б

DEN 335.76 -150 %

AVAGO 5090 фотоелектрически чип е линеарна стабилна и има силна површината премин способност.Сегашниот е 14m

DEN 767.76 -150 %

Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, водоотпорен, dustproof, и shockproof.Ранец дизајн, ги уб

DEN 215.76 -150 %

Звукот на Тишината : глувчето нуди истата кликнете чувствуваат со повеќе од 90% редукција на шум за кликн

DEN 1199.76 -150 %

Тестирани за забранети супстанции.Висока Прецизност 7200 DPI Оптички Сензор : Нуди onthefly чувствителност на

DEN 743.76 -150 %

15 inch800x300x4 mm / 31.74 инчен x0.15 inch Materials : микротекстура крпа и rubber Supplied : 1x RGB игри глувчето pad1x микро USB cable The RGB m

DEN 2141.76 -150 %

1, 000 Hz безжична избирачки го оценувате Во двете жичен и безжичен режим обезбедување без губење на перфор

DEN 383.52 -150 %

【Rechargable Функција 】Изграден во 400m Ah Литиум батерија.Благодарение на својата Литиум батеријата , можете

DEN 479.76 -150 %

И исто така можете да го исклучете со прилагодување на дното на позицијата на "Off" и "ЗА" 【УлтраБрзо Безжи

DEN 285.36 -150 %

Нема замор и болка по долго време игри на среќа.Долго Работат Време 2 парчиња на AAA батерии се овозможи о

DEN 407.76 -150 %

[7боја светлото за дишење] Уникатен напукнување дизајн, комбинирање на 7 видови на блескави ЛЕД светла, и

DEN 1627.20 -150 %

Можете да ги користите ова појавување на игри mouse pad со позадинско осветлување механички тастатура.Спец

DEN 551.76 -150 %

Ви благодариме за вашиот избор и да ви посакам среќен шопинг!.【 Карактеристики】:14 RGB светлина на влада