.

.

Со попуст
Се повлече На Платно Пелена: Посебни Потреби Incotinence Заштита на Кратко за Тинејџери и Возрасни (Popsicle, Продолжува)

Се повлече На Платно Пелена: Посебни Потреби Incotinence Заштита на Кратко за Тинејџери и Возрасни (Popsicle,

DEN 410.64

Од стока
Во магацинот

УДОБНО : Остане сува подолго и осип бесплатно со дише повлече на платно пелена заштитна кратко.ЛЕСНО : Страна прилепува направи тоа лесно да се отстрани soiled пелена за корисникот или caregiver.МИРИС КОНТРОЛА : Мека бамбус руно е природно влага wicking и помага во намалување на смрдеата.ВОДООТПОРЕН : Опремени со свилен водоотпорен слој на надворешната - не crinkly звуци со движење.ЕКОНОМСКИ : Еднократно крпа пелени машина перат - го замени скапите за еднократна употреба инконтиненција резерви.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Материјал : Симпатична и стилски око маска е направена од сомот материјал, мекадопирање velet, ви помага да

DEN 143.76

Она што овој производ може да ви понуди е дека тоа може да ви помогне за подобрување на вашата кожа после

DEN 778.08

Жан.Направен во САД.Whimsical ткаенина покрие додава стил и боја на многу индустриски изглед на производот.Н

DEN 84.24

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 40 PCx се Соочуваат со Лифт Tape3x јаже.И тоа може да се укине и фирмата на кожата да се созд�

DEN 2136.00

100% се ултрафини морски колаген во прав без несакани хемикалии & конзерванси.Значително стегната, тонови

DEN 7821.84

✓ И длабоко во внатрешниот кожата Помага додадете влага на кожата за долго време ✓ Лесно се апсорбира п

DEN 143.52

Простор за заштеда на енергија : Овој голем лицето маска сад поставува може да ви помогнат да се меша сво

DEN 864.00

Viscose,Бамбус.Нема хаос, нема гужва : промена На подлога покрие толку butteryмека, вашето бебе ќе го сакам начи�

DEN 7798.80

Оваа Термички Маска комбинира Hexalin технологија наменета за зрела кожа со високо концентрирана витамини

DEN 710.40

Полиестер Надворешноста со Памук Вата во средината и Памук / Полиестер Внатрешни работи.Маски имаат Ела

DEN 1200.00

Име : Пет кокошка / патка пелени Материјал : Полиестер платно Стил : сина цвет, петѕвезда, виталност птица,

DEN 16974.00

✬ или елегантен начин да мирис амбиент Дона Чанг Благотворно Јасмин Полињата за Diffuser 200 Ml Совршено Мири�

DEN 1824.00

Чистење на порите со нашите нежно Пора Контрола Маска со Мароко Лава Глина, Kaolin Глина, и Бентонит Глина з

DEN 383.76

Мазни и Сјајни Заврши Со Живописни Бои, УВ Отпорни.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА 12 X 6 Инчи Со Стандард 2 Дупка Одго

DEN 1005.60

Полиестер Надворешноста со Памук Вата во средината и Памук / Полиестер Внатрешни работи.Маски имаат Ела

DEN 335.76

Чистење на лицето и потоа се применува око маска и држи околу вашиот долниот дел на окото 30 дена пари наз