.

.

Со попуст
GPS Вшмукување Чаша Планината за Garmin [Брз Телескопски Продолжување Рака] (Сет од 2), 1Zero GPS Табла Планината Цртичка Шофершајбната Прозорец Автомобил Држачот за Garmin Nuvi RV

GPS Вшмукување Чаша Планината за Garmin [Брз Телескопски Продолжување Рака] (Сет од 2), 1Zero GPS Табла Планината

DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Новите иновативни Топката Клипот Телескопски Рака, pivots во 240 степен и да се прилагоди од 4.13 инчен да 5.75 инчен, за вашиот лесно се стигне и оптимално гледање.Прилагодување на должината на рака со само една рака, едноставно им помогнам или да се повлече.Силна вшмукување чаша има лепило гел база ќе се качи на вашиот Garmin gps постојано во најдобар гледање позиција.Алтернатива на gps cd слот планината носителот, gps воздухот се пропустливи планината носителот, gps триење beanbag планината носителот и gps цртичка подлога.Монтажа заграда не е вклучена.за Garmin Nuvi 1100 1200 1250 1260 1300 1350 1370 1390 1450 1490 1690 (LM LMT Т), 2200 2250 2300 2350 2360 2370 2450 2455 2457 2460 2475 2495 2497 2539 2555 2557 2558 2559 2577 2589 2595 2597 2598 2599 2639 2689 2699 (LM LMT LT), 3450 3490 3550 3590 3597 3750 3760 3790 5000 (LM LMT), 30 40 42 44 50 51 52 54 55 56 57 58 60 61 65 67 68 (LM LMT), 200 205 250 255 260 265 270 275 285 295 350 360 370 465 500 550 600 610 650 660 670 680 750 755 760 765 770 775 780 785 850 855 880 885 (W WT Т LMT),итн.Компатибилен со Garmin Dezl 550 560 570 580 660 680 760 770 780 785 790(LM LMT LMT-S LMTHD), Drivesmart 50 51 60 61 70 71(LMT NA LMT-S LMTHD), Zumo 220 340 345 350 390 395 396 450 550 590 595 660 665 (LM LMT-S), Driveassist 50 51 60 61 (LMT LMT-S LMT-D LMTHD NA), се Вози 40 50 51 52 55 60 61(LM LMT LMT-S), RV 660 760 770 (LMT LMT-S), Drive Luxe 50 51 61, Street Pilot Aera Drive Rrack серија GPS Навигатор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3096.00

Јаглерод Gps столбови 2 секции продолжен до 2,5 м.Јаглерод Gps столбови Првиот дел е направен од карбонски вл

DEN 191.76

Материјал : Пластика.Морон висина : Околу 6.3 cm 2.5 инчи.Боја : Црна.Морон дијаметар : Прибл 5.6 cm 2.2 инч.Топка с�

DEN 233.28

Направени од морски одделение алуминиум со прав обложен заврши и гумени топки.Уникатен дизајн обезбеду

DEN 167.76

[ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ] Совршен Компатибилен со СИТЕ Garmin GPS со 17mm Вртливата Топката Монтажа Шема(52 Монтаж

DEN 2066.40

Клипови цврсто на воздухот се пропустливи и лесно може да се пресели меѓу возилата.Нема алатки потребни

DEN 239.76

100% Сосема нов и висок квалитет на универзалната автомобил планината / desktop застане.Менгеме дизајн.Тој е �

DEN 691.20

Автомобил воздухот се пропустливи планината држачот за Garmin Nuvi GPS.Лесно да се инсталира на автомобил на в

DEN 581.52

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 4799.76

Дизајн : Ова навигација со екран ротирачки држач одговара на тесла модел 3 2017 2018 2019 2020 2021 2022 и тесла модел

DEN 1449.60

Одлична изработка, алуминиум легура притискање, мала тежина, долгорочна издржливост.Ние обезбедуваме 3

DEN 1420.80

Изградена од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите.Налепница може да носат гол�

DEN 359.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Се одликува со прилагодливи handlebar планинат

DEN 300.00

Mark4 / Mark4 HD5 GPS модул TPU 3 D печатење монтажа заградата Mark4 / Mark4 HD5 GPS модул TPU 3 D печатење монтажа заградата С

DEN 2155.20

Вшмукување чаша автомобил монтажа за Garmin Nuvi 1490 T.Лесно да се инсталира на шофершајбната / табла...

DEN 479.76

【Компатибилен Со】Компатибилен со Wahoo Велосипедизам Компјутер ELEMNT БОЛТ,ELEMNT,ELEMNT МИНИ,ELEMNT СКИТААТ и да Go P

DEN 227.76

Овој уникатен монтажа опција за Garmin Nuvi cradles / сопствениците.Велосипед огледало планината произлегува ди

DEN 1555.20

Адаптерот може да се користи на пиедестал база или главата Со мала форма и компактна големина, тоа е лес�

DEN 1771.68

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 167.52

100% Сосема Нов, Изработени од пластика, многу издржлив и силен.Екстра GPS месеци се совршено решение за дви

DEN 767.52

Полетување уреди во една секунда, со една рака, обезбедување на лесен пристап до вашите уреди во движење

DEN 1679.76

Оваа власт и кабел за податоци има голи жици, на крајот така можете да хард жица вашиот chartplotter директно д

DEN 499.20

Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има го�

DEN 1603.20

Мотоцикл Вилушка Матични Јарем Планината се вклопува Произлегува : 17.Мотоцикл Вилушка Матични Јарем Пл�

DEN 479.76

Универзална триење планината погодни за употреба со СИТЕ шофершајбната вшмукување оружје и pedestals.Компа

DEN 575.76

Ранд Mc Nally Таблета Вшмукување Чаша Планината За TND & RV Таблети.Придава на Ранд Mc Nally таблета напојува магн�

DEN 233.28

Прав Обложени Морски Одделение Алуминиум 1 Инчен Гумена Топка.Црна Прав Грб.За LOWRANCE IWAY 500 600...

DEN 387.36

Вклучува монтажа cradles за Tom Tom, Garmin и Магелан.Два типа на прикачување на бази на располагање е лепило подл�