.

.

Со попуст
BARKLESS Куче Муцката да се Спречи Лае, Гризење и Џвакање, Мека Гума Кошница Муцката за Мали, Средни и Големи Кучиња

BARKLESS Куче Муцката да се Спречи Лае, Гризење и Џвакање, Мека Гума Кошница Муцката за Мали, Средни и Големи

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Тешка, но сепак Мека : Кошница Муцката е исклучително цврсти и издржливи, а сепак флексибилен и мека на допир.Дише Шупливи-out Дизајн : Вашето куче може да панталона, пијат, па дури и се хранат третира преку Муцката се должи на широк дупки на кошница муцката.Надгради се Запре Гризе Дизајн : за Разлика од другите видови на кошница муцката, оваа кошница муцката со целосно затворена уста дел може ефикасно ќе престане вашето куче од лижење рана, гуми за мебел, и чистење на улиците храна на улиците.Ако имате било какви прашања во врска со големината, вие сте добредојдени да не контактирате преку обезбедување на youe кучето е мерка, што ќе ви помогне да ги собереш идеална големина за вашето куче.На муцките се направени на свитливи гума која може да се прошири или да се насочува, ако е потребно.Безбедна и Прилагодливи Одговара : Прилагодлив најлон вратот рака ви овозможува брзо да се прилагоди одговара на големината на вашето куче, безбедна брадата јамка придава на вашиот кучиња редовни јака, додека горните рака се поврзува директно до задниот дел на рака.ние ви препорачуваме да се измери два пати пред да го купат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1444.80

Име : Миленичиња Куче Муцката.Материјал : Силикон.Големина : Како се покаже слика.Функција : Антизалак и а

DEN 613.92

Материјал : силикон.Големина : S, M, L, XL.Тежина : S е за 58.5 грама, М е за 75.5 грама, L е за 92.5 грама, XL е за 115.5 грам�

DEN 252.00

Направени од добар квалитет материјал, безбедно и трајни производи за долго време се користи.Иако еднос

DEN 167.52

Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Спарување Метод

DEN 263.76

Тоа е совршен за секојдневна куче вежба, обука, пешачење, планинарење и други активности на отворено и с�

DEN 239.76

Оваа муцката е дизајниран да се вклопуваат повеќето од мали кучиња, на пример Џек Russell и други раси со сл�

DEN 366.96

1 МАТЕРИЈАЛИ : Направен од напредни силиконски материјал, лесна и мека и еластична, нетоксични,не пласт�

DEN 167.52

Стилски И Соодветна Како Подарок.Тоа Ја Заштитува Вашата Уста И Лице Од Штета, Која Е Од Суштинска Важно�

DEN 287.76

Пред купување, ве молиме внимателно да се измери куче уста обемот и устата должина и се однесуваат на го�

DEN 1060.80

1.За кучето со, избегне куче ненамерни повреди на минувачите; 2.Ефикасно спречување куче бере диви животн

DEN 287.76

која го задржува муцката тесни доволно да се контролира кутре е залак.Со меки рабови и тенка ткаенина со

DEN 613.92

Материјал : силикон.Големина : S, M, L, XL.Тежина : S е за 58.5 грама, М е за 75.5 грама, L е за 92.5 грама, XL е за 115.5 грам�

DEN 580.80

Забелешка : големината мери со рака,па тоа може да имаат малку 12 cm разлика.Може да се однесува на нашата г