.

.

Со попуст
menolana Прилог Фризерски Салон Рака Форма Удар Фен Diffuser Додаток

menolana Прилог Фризерски Салон Рака Форма Удар Фен Diffuser Додаток

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Саќе дизајн не само што се намали коса виткање време, но, исто така, ефикасно рамномерно се зачува и пренесе намалување на оштетување на косата,Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека ја знаете големината на фенови за коса устата.Ако тоа е грешка предизвикана од клиентите купувањето, ние не сме одговорни за тоа и се надевам да се разбере тоа.додека ги воодушеви на frizz,избере да се прилагодат на модел на фен за коса,нека ви се фризерски салон effectat дома.Steamline Изглед Дизајн го прави да се чувствувате удобно,може да се спречи frizz и обезбедува речиси природни воздух за сушење.Топло answer : ___________________________ Note : Во текот на употреба, не го допре Рака Обликот на Косата Удар Фен на дупката, па како да не изгори раце, ве молиме да се измери големината на вашиот фен за коса пред да ја купите, па како не, да се купи во ред, ве молиме внимателно да се однесуваат на големината на сликата.ефектот на водење на косата стил се многу добри,Кога компресор правец-сила е силна,ве Молиме изберете со еластичен или други тела производ оди и фиксна Конекција Рака Форма Diffuser и Косата Удар Фен помеѓу место.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1248.00

ПО ПРОДАЖБА : Ако наидат на проблеми по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас преку и ние ќе

DEN 477.60

Професионален Ас Мотор посилна брзина на ветрот од DC мотори, подолг живот и подобар квалитет...

DEN 2152.80

【Премиум Материјалот】фен четка држачот е изработен од премија од не ' рѓосувачки челик 【Антинула Зашт

DEN 431.76

TPCY Тешко Патување Случај за Revlon ЕденЧекор Фен & Volumizer& Styler.Карактеристики : Случај е направен од врвен ква

DEN 4320.00

Далеку инфрацрвени зраци намалување на топлинска изложеност со нежно греење насоки од внатре кон надво

DEN 2673.12

Носител е направен од високо квалитетни, трајни, отпорни на топлина акрилик материјал.База димензии 25*25c

DEN 2860.80

Ги содржи сите алатки што ви се потребни за совршено blowout што трае без frizz.Далеку инфрацрвена топлина неж

DEN 4546.56

Носивоста е силна, водоотпорен и влагадоказ.Погоден за повеќето фенови за коса.Антипадот парапет дизај�

DEN 124.32

Мали стил чешел додаток е лесно да се преземе за патување.Чешел прилог за фен универзална drys додека мазн

DEN 1439.76

Постојат студената магла, ниска температура, средна температура, висока температура и други stepless прила�

DEN 3119.76

Плочите се изработени од висококвалитетни материјали кои withstands и одржува високо топлина од удар сува т�

DEN 9148.80

*Професионален фен за коса, висина, прилагодливи, и удобен худ вратата Да се обезбеди топла перм, сушење �

DEN 791.76

6in Пакет Листа : 1 x Фен Comb1 x англиски Manual Note : 1 Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажан

DEN 863.52

Подолг живот, повеќе стабилно и безбедно отколку обичните DC фенови за коса, и 50% побрзо да се исуши косат�

DEN 719.76

【УЛТРА МОЌЕН】 Со AC моторни и 1875 W, овој професионален Компресор фен ќе се исуши косата побрзо од традици

DEN 1905.60

Ниска магнетни бран структура заштедува енергија и го намалува повеќе електромагнетно поле на зрачење