.

.

Со попуст
2 Пакет N64 Контролер, iNNEXT Класичниот Жичен N64 64-битна Gamepad Џојстик за Ултра 64 Видео Конзола за игри N64 Систем (Сина)

2 Пакет N64 Контролер, iNNEXT Класичниот Жичен N64 64-битна Gamepad Џојстик за Ултра 64 Видео Конзола за игри

DEN 830.40

Од стока
Во магацинот

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8-начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Компатибилен со 64 Home Видео Конзола за игри.Совршен контролер за Марио Kart, Совршен Темно, и многу други класичен N64 игри.Тркалаат Pak Кабелот Должина : Околу. 6 ft.Трети лица Производ, не се оригинални N64 контролер, но нема разлика во квалитет од оригиналната контролори!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 226.56

❅Лесен за употреба : Без кабел, Bluetooth компатибилен или батеријата се потребни, само ставете го врз екран�

DEN 102.96

Направен од силикон, 2 парчиња во еден сет, добра цврстина.Dot моделот, додадете удобност да се игра и да пр

DEN 243.84

(4)Мобилен телефон бесплатно интерфејс.Број на интерфејси : 4 PCS.Густина Shooting Based на Gamwing Чип технологија

DEN 1622.40

Гаранција на квалитетот на производите.Време На Испорака 2030 Дена.Ако имате било какви прашања, ве молим�