.

.

Со попуст
CHGCRAFT 6.6 Нозе Злато Позлатен Месинг Срцето Линк Синџири Лемење Месинг Кабел Синџири со Гајтанот за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки 9x3x0.7mm

CHGCRAFT 6.6 Нозе Злато Позлатен Месинг Срцето Линк Синџири Лемење Месинг Кабел Синџири со Гајтанот за Нараквица

DEN 446.16

Од стока
Во магацинот

Пакет Вклучувајќи : Линк Синџири : линк : 9x3x0.7mm, монистра : 3мм, 2m; Скок Прстени : 19 Колосек, 6x0.95mm, внатрешен дијаметар : 4.4 мм, 20pcs; Hummer Ноктот Clasps : 10x6x2.5mm, дупка : 1.2 mm, 10pcs.Лесен за Користење : Прво отсечени потребната должина со клешти, а потоа се утврдат скок прстен на едниот крај на синџирот, и, конечно, да се поправи hummer затворач на другата страна на скок прстен.Работата е едноставна и лесна за употреба, без комплицирани алатки и врвен вештини се потребни.Високо-квалитетни Материјали : Синџири, hummer clasps и се фрламе прстени се изработени од лесен кожата-пријателски материјали, не-токсични, за да се осигура вашата безбедност и искуство.На hummer затворач е направен од високо-квалитет на метал, што не е лесно да се џем и да се оштети.Значајни Подароци : Елегантен и исклучителна додатоци и вистински позлатени материјали направи вашиот ѓердани, нараквици и anklets изгледа блескави.Тоа е многу значајно да се направи уникатен рачно изработени производ за вашата сакана.Лесен за складирање : Кога синџир не е во употреба, на синџир може да се стркала назад на ролери за да се избегне knotting или оштетување на синџир.Имајте на синџир на чиста и уредна, заштеда на време и олеснување на пристап следниот пат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 551.76

Совршен fitment : за 2018 2019 Jeep Wrangler Л JLU Спорт / Спорт.Помогне да се заштитат вашето возило опашкасветилки, обе

DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни�

DEN 143.76

8во1 Мулти Совети Кабелот за Напојување : одговара на речиси сите 5 V 2 A уред користејќи еден од обезбедено

DEN 738.96

【За Различни Прецизно Мерење】Овој дигитален сонда индикатор има точно 0 до 12.7 mm опсег на мерење и до 0.01

DEN 335.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДИ се Има одгледува преку поддршка на задоволни клиенти низ целата земја, Go2 Kit

DEN 731.76

Модел : E3 F5 L+E3 F5 DN1;Сензорна Растојание : 5m (+ / 10%).Напон : DC 636 V ;Излез Тип на : NPN / DC NO(Нормално Отворен).Големи�

DEN 155.52

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли�

DEN 527.76

Квалитет на дрвен материјал : Овие цврсто дрво знак носители се направени на квалитетот бука дрвен мате�

DEN 767.76

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 1430.40

Направени од високо квалитетни материјали.Содржаен дизајн, исклучителна појава.Производот може да се п

DEN 251.52

Пакетот Вклучува : Тоа е 16.4 нозе / 5m тротоарот синџир, чиј што линк е за околу 2,5 mm широк, 2.5 mm долга, 1.3 мм де�

DEN 2068.80

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Liion батерија капацитет : 2200 m Ah А

DEN 227.28

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на прос

DEN 2356.80

Ние се обезбеди најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ед�

DEN 1044.00

Патникот страна Огледало, тестирани за да се вклопи и функција како оригиналот, ги Исполнува или го надм

DEN 215.76

ИЗДРЖЛИВИ И ОЦРНИ ОТПОРНИ ЃЕРДАН СИНЏИРИ : накит ѓердан шарени рамен кабел синџири се направени од висо�

DEN 816.00

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41

DEN 1075.20

Богат,убав вкус и арома на ванила доаѓа од семиња кои се содржани во рамките на грав од ванила орхидеи,ар

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме �

DEN 184.08

Големина : 5*7 cm (прибл).Добар квалитет смола материјал со автоadhseive паста во задниот дел, силен вчитување н

DEN 4056.00

Вратата Огледало Покритие Одговара : 20022018 Меѓународни Prostar Огледало Капак.Вклучени : 1 пар (Лево и Право /

DEN 167.76

Отстранете по 1520 минути, а потоа исплакнете ја косата со млака вода.На absorptive капацитет на косата и скалп�

DEN 352.56

Погоден за мелење, средување, полирање, гравирање.Може да се користи за метална површина за чистење, derusti

DEN 275.76

Направен во САД.Димензии : 2.5"H X 7" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативн

DEN 1723.20

8 НИВО RESISTANCE8 нивоа магнетни отпорност на системот, мазна и тивко.Место циклус на врвот на табелата и мож�

DEN 4275.60

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ♥ Вашиот Избор Не