.

.

Со попуст
6 Бои Натопи во Прав Поставени Пурпурна, Drizzle Пурпурна Помине Натопи во Прав Бои, француски Потопување Нокти Маникир Уметност, Виолетова Голи Бои Помине во Прав, Без

6 Бои Натопи во Прав Поставени Пурпурна, Drizzle Пурпурна Помине Натопи во Прав Бои, француски Потопување Нокти

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

6 Бои Помине Натопи во Прав Рефил Сет : пурпурна натопи во прав колекции карактеристики 6 прекрасни обоени ноктите прав.Овие магични purples создаде совршена палета на pixie нијанси.ОВАА НИЗА НЕ ГИ ВКЛУЧУВА БАЗА НА ГРБОТ, ГОРНИОТ СЛОЈ ИЛИ ACTIVATOR.НЕМА ПОМИНЕ СВЕТИЛКА е ПОТРЕБНО : Нашите ултра-фини натопи во прав формула не бара УВ/LED светилка и може да се излечи да сјајни, беспрекорна и долготрајни заврши со било натопи во прав течност систем (НЕ се ВКЛУЧЕНИ).ВИСОКА ЧИСТОТА, УЛТРА-ЛЕСЕН ПРАВ : Нашите високо-чистота натопи во прав формула обезбедува лесен заврши кој трае над 21 дена и заштитува вашите природни нокти.СОВРШЕН ПОДАРОК : собирање доаѓа во елегантни, рационализација пакет, кој е лесно да се продавница и да се подготвени за kinki на mani љубовници во својот живот.Совршен за одмор или за секојдневна изненадување.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Нашите 24/7 по-продажбата на услугата тим ќе биде во допир.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 456.00

Гумена База на ООН.Покажува одлични резултати во примена и да се носат.Совршено smooths површината на нокти

DEN 335.76

Нема повеќе суво време, тестови или smudges; Се салон квалитетни резултати во минути право дома.Направени с

DEN 120.00

Ноктите Плоча Dehydrator : Дехидрира и preps на ноктите плоча за оптимално сраснување на база на грб и лак.Ги отс

DEN 156.00

Боја Клуб Помине Лак обезбедува дури и мазна завршница.Тоа е моментална, лесно и нерви слободно да се ко

DEN 1871.76

Моќен и Леснотијата на користење : Високабрзина, ниски вибрации, ниско ниво на бучава и непречено функци

DEN 455.76

Тоа е исто така многу исклучителна како подарок за една девојка ????【АПЛИКАЦИЈА】 градител помине гел мо

DEN 358.80

Бисер трепет.Ноктите лак е високо пигментирани и долготрајни.Гел е чип отпорни и брзо сушење.Додадете н

DEN 575.52

Сите во Еден Дополнителен Комплет : 6 x Гел лак (7ml)+8 x Боја се Менува Гел лак(7ml)+База и Горниот Слој и други

DEN 240.00

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Holographic искр

DEN 407.76

Официјално Лиценцирани!.Секој лак е стручно се дизајнирани да одговараат на вашите училиштето шлем и ос

DEN 237.60

Патентирана gripper капа со елегантни ергономски дизајн за лесно отворање и мека зафат.Долготрајни ситево

DEN 264.00

Сјајот Полски.Се применуваат во 23 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl Phthalate.Ста

DEN 431.76

Вегетаријанската и Суровост Бесплатен Производ 4 Бесплатно Во Формула.Duo Chrome Сино / Зелено Искра.Чип Отп

DEN 575.76

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 УВ Гел лак Бои + Сјајни & Мат Врвот Грб + База на Грбот на 0.25 fl.оз Секој.Професионални у

DEN 359.52

IAB Козметика Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни

DEN 407.76

Претходно оваа година, Кина Глазура објавен верзија на магнетното лак / лак (Magnetix).Кина Глазура Magnetix коле

DEN 215.52

Со соодветна пријава, 2 НЕДЕЛИ+ облечен е реален.За како полски, Носи како Гел, Исклучен во минути, Огледа

DEN 271.92

Професионален квалитет.Направен во САД.Античип.Овој долготраен, сигурен и стилски гел лак од Orly не е оби

DEN 212.88

Одете на лекар ако во очите или устата.Искриват прст 3.Припаѓаат на УВ впие исклучување гел лак Капаците

DEN 311.76

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 На силиконски шпатула е направен од 100% од Храна Одделение Силиконски, која може да се

DEN 359.76

ноктите гипс гел може да се направи прекрасни помине уметност дизајн на вашиот прст, нокти, дури и пети н

DEN 359.76

Термички Полски.Се применуваат во 23 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl Phthalate.С

DEN 240.00

Zoya Е Поздрав боја на Модата.Zoya е еден од најдобрите избор на бремените жени и здравје свесен жени во свет

DEN 549.36

【Совршен Помине Уметност Гел 】 : 12 PCS Бои Помине Уметност Гел , Цвет Мермерен Ефект на дупка со, целосно н

DEN 359.76

Кога полска беше стои за време, тоа ќе се смират и ќе ги одделува.♦Мултицел : Allstarry помине лак shaker специја

DEN 210.00

Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени

DEN 1108.80

Она што е овој производ?Глазура topcoat без миење.Заштедите време со висок квалитет на исплакнете помош, со

DEN 136.32

Исто така, можете да ја користите вашата инспирација за да се создаде подобро помине уметност со друга б

DEN 174.24

КРАЈНАТА ПОМИНЕ БАЗА на ГРБ Својата кристално јасна база формула создава неспоредлив бонд на сите прир