.

.

Со попуст
Freewell Магнетни Брз Swap Систем 82mm Netural Густина ND4 (2 f-Запира) Камерата Филтер + Магнетни Назад Капа

Freewell Магнетни Брз Swap Систем 82mm Netural Густина ND4 (2 f-Запира) Камерата Филтер + Магнетни Назад Капа

DEN 2639.76

Од стока
Во магацинот

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме да се види видео пред да започнете да го користите производот.Инсталација : Сега го вклучите вашиот филтер во 2-3 секунди со Freewell Брз Swap Магнетен систем нема повеќе да се провира.Оптичко Стакло : Направени со користење на Висока Дефиниција Премиум Оптичко стакло двојно-страна multicoated Нула хроматска аберација (боја shift).Функција : ND4 (2 f-запира) Неутрален Густина Филтер помага за време на изгрејсонце/зајдисонце, како и додавање на motion blur решение за вашите видео клипови.Она што е Вклучено : Празни Магнетна База Прстен, ND Филтер, Леќа Капа, Микрофибер Крпа за Чистење, Магнетни тежок Случај, Магнетни Назад Капа.Freewell Магнетни Брз Swap Систем 82mm Netural Густина ND4 (2 f-Запира) Камерата Филтер + Магнетни Назад Капа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76 -115 %

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 479.76 -115 %

Убава трајни хардшколка случај со СТП кожа покривање, кој collectable Zelda Sheikah Око гравирање и мека лен опреме�

DEN 1188.00 -115 %

Делукс Заштитените IEEE488 GPIB Кабел со Amphenol (HPIB Кабел).ПрецизностИзградена од страна на Оригиналниот Прона�

DEN 455.76 -115 %

★ Материјал S тип панталона закачалки е направено од нерѓосувачки челик кој е во силна структура, трајн

DEN 599.76 -115 %

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Комп�

DEN 230.16 -115 %

★ Обновливи Силиконски Материјал : Нашата Коса Боја на Истакнување на Капаците се направени од меки сил

DEN 359.76 -115 %

Лесен за Користење : изберете облека што треба да се пренесе и железо нив flatly, а потоа одберете ја букват�

DEN 156.48 -115 %

Црвени LED Светилка Која Содржи 9 Црвени LED светилки со Две Светлината Settings.Индикатор за слаба светлина уп

DEN 1516.80 -115 %

Направени од ниска‑јаглерод 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е анти‑зрачење и оксидација отпор и има дол

DEN 455.76 -115 %

Моќ Допрете ДДопрете го за да го 2.1*5.5 мм DC 12v Десен Агол Кабел.Тоа ви овозможува да Моќ на LCD екран и многу �

DEN 1267.20 -115 %

Прецизно изработени совети со супериорен fitment за фул контакт одговара и подолг живот.Перформанси оптим�

DEN 4296.00 -115 %

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 367.20 -115 %

Раководителвлечење за контрола на растојанието на зум од широк за да тесен, совршен за далечинско набљу

DEN 150.96 -115 %

Големина : големината на нашите високосјај алуминиумска фолија е прибл 7.5mx11cm, кој е мал и лесен за чување

DEN 300.00 -115 %

Сопствени дизајниран за замена на домување за совршено се вклопуваат за Nintendo Switch конзола и Joycon.Прецизно

DEN 1129.92 -115 %

Три излез начини : на самото Место, поплава, и двете (на самото место и поплави истовремено) : .Место : 140 lumen

DEN 287.76 -115 %

Тежина : 120g; Име на Производ : Мило Топката Имајќи.Главен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 2 x Ритам Топк�

DEN 739.20 -115 %

G Форма Слушалката Слушалката PTT Компатибилен за 1 PIN за HYT Hytera Motorola Радио Радија и Многу Повеќе кои Бараат

DEN 1766.40 -115 %

Безбедна Тока и Двојно Силикони Прстени : Сите наши замена компатибилен со fitbit, аце 2 бендови, доаѓаат со

DEN 647.76 -115 %

6 инчи, и тие имаат повлече прачка дизајн кој вади цевка за да се добие на облека што го сакате без месинг

DEN 383.76 -115 %

Памук Смеса.Материјал : Памук мешавина печати поштенски до качулка жени мажи гроздобер графички естетс�

DEN 664.80 -115 %

Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез).Текст Фреквенција : 5060 Hz ✔【БЕЗБЕДНОСТ】 : Со меѓународните квалит

DEN 472.80 -115 %

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Фалсификув

DEN 1559.52 -115 %

Овие кутии се индустриски стандард!.Кутии се произведуваат од 200# / ЕКТ32 kraft брановидни.Брановидни кутии �

DEN 895.20 -115 %

Мека Торба За PS Вита Shockproof Торба Заштита на Мека Случај За PS Вита за PSV.Ова е многу мека торбичка со заклу�

DEN 796.80 -115 %

100% нови.Идеална замена на Smart Watch батеријата му овозможува на вашиот Smart Watch да работат повторно.Висок кап

DEN 647.52 -115 %

✔Тактички Одговараат Кутија YXQUA Моќен USB Полнење Рефлектори со Holster за Должност Појас, 26650 Акумулатори 50

DEN 215.76 -115 %

Косата сушење крпа капа е изработена од Микрофибер материјал,го прави здрава и безбедноста на вашата ко