.

.

Со попуст
Коњ Пред Нозете Поддршка Чизми, Дише Силна СТП Neoprene Коњ Hoof Заштитни Чизми Удобно за Обука за Дербито

Коњ Пред Нозете Поддршка Чизми, Дише Силна СТП Neoprene Коњ Hoof Заштитни Чизми Удобно за Обука за Дербито

DEN 1752.00

Од стока
Во магацинот

Повеќе прилагодување токи се дизајнирани да се приспособат на стегање на стража нозе попрецизно. Ве молиме овозможи 0‑1cm / 0-0.Заштита на Коњ Нозете : Коњ hoof заштитни чизми се погодни за конкуренција, обука, коњски трки, спорт, итн.Висока Удобност : се Обезбеди удобност на коњ, да се намали носат, триење и виткање на коњ нозе, и заштита на коњ нозе од повреда. СТП Школка : На СТП школка е цврсти и издржливи. Neoprene Внатрешни работи : внатрешноста на neoprene е мека и удобна, не му штетат на кожата на коњ нозе, и совршено се вклопува коњ нозе.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Пред Тетива Boots Material : СТП+Neoprene Purpose : Заштита на коњ нозете Пакет Листата : 2 x Коњ Пред Тетива Boots Note : 1.Повеќе прилагодување токи се дизајнирани да се приспособат на стегање на стража нозе попрецизно.Neoprene Внатрешни работи : внатрешноста на neoprene е мека и удобна, не му штетат на кожата на коњ нозе, и совршено се вклопува коњ нозе.

Детални спецификации

Item Type:
Horse Front Tendon Boots
Material:
PU+Neoprene
Purpose:
Protect horse legs
Package List:
2 x Horse Front Tendon Boots :
1. Please allow 0‑1cm / 0‑0.4in error due to manual measurement. :
2. The strap size is the actual length of use. :
Додатоци на производи
DEN 839.76

Термопластични Elastomers единствена.Вратило мерки околу 9" од лак.Подигнете отворање мерки околу 9" наоколу.

DEN 1665.60

Издржливи ѓон,тешки против пролизгување обезбедува единствена стабилност и влечење,им Помага на кучињ

DEN 239.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.вештачки единствена.Пета мерки околу

DEN 286.80

Пријатна Кадифен.Увезени.вештачки единствена.Супер Меки материјали и дише крзно поставата прави деца с

DEN 839.76

Термопластични Elastomers единствена.Вратило мерки околу 9" од лак.Подигнете отворање мерки околу 9" наоколу.

DEN 204.72

100% Полиестер.Увезени.Руно обвивка.Кука & Јамка затворање.Машина перат.Бебе атмосфера руно faux sherpa booties.Ха

DEN 1668.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Етилен Винил Ацетат единствена.Чипка

DEN 357.36

【САМО ЗА МАЛИ СРЕДНИ КУЧИЊА】 ве Молиме мерка вашето куче е шепи пред купување, ако се мери големината е

DEN 1798.80

Флексибилни полимер влијание shield обвива околу тетивите и лигаментите за крајна повреда заштита.Премиу

DEN 312.00

Изградени со прилагодливи најлон webbing, центар назад рака и напнатост прилагодливи еластична нога ремен

DEN 167.76

Најважно е да се остане на babys нозе!Следната, ви овозможува да се погледне на симпатична моментот кога бе

DEN 453.60

Увезени.Синтетички единствена.Материјал : Памук, Плетени + вештачки Руно.Меки, лесни и против пролизгува

DEN 1735.20

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждотвисоки од лак.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер

DEN 551.28

Не пропадна единствен ќе го задржи вашето куче заштитени во ледените, врнежлив и снежните времето.МОДЕР

DEN 369.60

ВОДООТПОРЕННа упатуваа материјал го прави чорапи водоотпорен, чува куче нозете сува дури и ако на влажн

DEN 2610.00

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 8.5" од лак.Пета мерки околу 1.75".Платформа мерки околу 0.75 инч