.

.

Со попуст
J. W. Winco 8MCM3T GN563.2 Т-Рачка

J. W. Winco 8MCM3T GN563.2 Т-Рачка

DEN 1135.20

Од стока
Во магацинот

Рака knob : Алуминиум, обична падна заврши.Може да се користи или како оперативен рачки или за стегање цели, обезбедување на високо стегање сила.Овие Т-рачките се произведени со користење на печат процес кој доведува до висока густина производ со висока јачина и мазна површина.

Детални спецификации

Додатоци на производи