.

.

Со попуст
Dimmable Ноќни Ламби Зелена Тест Цевка и Колба Хемиски Лабораториски Тест икона Изолирани Биро Светилки Дрвени База Лен Абажур Табела Светилка Користи за Спалната соб

Dimmable Ноќни Ламби Зелена Тест Цевка и Колба Хемиски Лабораториски Тест икона Изолирани Биро Светилки Дрвени

DEN 1175.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е многу погодна за вградување во дневната соба, спална соба, влез во салата, коридор, трпезарија, канцеларија, сала за состаноци и секоја соба ви се допаѓа.Далечинскиот управувач може да се користи за да се прилагоди на различни бои на светлината.Оваа допир ноќни светилка може да се контролира од страна на луѓето од сите возрасти и со леснотија, без разлика од вашите стари родители или мали деца.Мала маса светилки се таписерии и симпатична дека одговара за било ноќни маса, биро за статистика, кафе, салон.Ве молиме да биде јасно за големината кога пребарувате.Дизајниран со помош на USB порт може да се користи во секое време.На cutely декорирани lamppost го прави идеален подарок за вашето семејство или пријатели на родендени, денот на Благодарноста, Божиќ или други прослави.Оваа табела светилка е направена од цврсто дрво база, додавање на природата чувство.Тоа исто така може да се користи како Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, роденденски подароци за љубовници, децата, наставниците, учениците, родителите, пријателите, колегите, итн.Цилиндрични светилка сенка-светилка сенка дијаметар : 5.На дрвени светилка сопственикот е поубаво и еколошки.5 инчи, светилка сенка висина : 8 инчи; база дијаметар : 4.Тие се многу погодни за употреба во спални соби, дневни соби, девојките соби, ноќни маси, детски соби, канцеларии, студија соби, продавници за кафе, десерт продавници, библиотеки и други места.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 854.40

Со далечински управувач, можете лесно може да се прилагоди на вклучите светлата, што ќе ви овозможи да у

DEN 1896.24

Answer : ___________________________ Note : Сенка бои ќе се појави потемни и помалку живописни кога не се осветлени.Оваа обо

DEN 4343.76

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 14149.92

Ако сте фан на отворен концепт стил, ќе ви се допаднат како оваа светилка изгледа во вашата спална соба,

DEN 2299.20

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја

DEN 1380.00

Совршен Подарок : едноставни и стилски дизајн,одговараат за роденден,годишнина,housewarming,дипломирањето,ан

DEN 357.60

Сенка материјал : пластика.Боја : Шарени.Производ големина : 36*14*4.5 cm.Напојување : 3*АА батерија (НЕ е ВКЛУЧЕ

DEN 5107.68

● Големина : W30 cm * H62.5 cm (11.8 * 24.6 инчи) ● Висок квалитет на Европската ретро маса светилка, 100% гаранција за

DEN 1255.20

3 D светлина е осветлен со користење на Led диоди кои никогаш не се на топло уште се произведуваат топол сј

DEN 861.36

Ви благодариме! ❤Со висок квалитет; табела светилка е направен од висококвалитет дрво, издржливи.Специ

DEN 1199.76

Едноставно допрете на која било страна од метална база и носителот да ја прилагодите светлината.Минима

DEN 2877.60

7 метри долги кабли.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Сет од 2 модерна светилки.Наисклучува

DEN 796.80

Постојат 5 бои( зелена, сина, пурпурна, цијан) плус наизменични опција, кои бои ќе се менува заедно со музи

DEN 379.20

1 × Прирачник За Корисникот.Модерната Кристал Табела Светилка Дизајн : Оваа табела светилка микс на хром

DEN 4799.76

Се одржи на првиот копчето за 2 секунди за да се вклучи.Бидејќи тоа е студен на допир својата совршена за

DEN 5976.00

ЛЕКАР ПРОПИШАНИ : Стела Осветлување светилки се пропишани за клинички слепите пациенти и помогнаа илја

DEN 1847.76

ி Погоден за разни места во вашиот дом како што спална соба, читална и така натаму ி Изграден во литиум

DEN 863.76

Да се обезбеди подобра шопинг услуги, ние и ветуваме 1 година бесплатен замена, ако има било каков пробле

DEN 4799.76

Долго притиснете го копчето за да го стопирате музиката, притиснете на + или за да го рестартирате повто

DEN 1007.76

Светилка е толку класичен дека совршено се совпаѓа со вашиот мебел,лесно се вклопува во 90% од оркестарот

DEN 734.40

Материјал стил : Нордиските модерна табела светилка, Лен светилка покрие крпа + керамички светилка тело.