.

.

Со попуст
ЛГБТ Геј Мажите Знаме (3х5) Везени Печ Железо-На Грб Закрпи

ЛГБТ Геј Мажите Знаме (3х5) Везени Печ Железо-На Грб Закрпи

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Премиум Квалитет Знаме Печ со 100% Детални Везови.Добиете голема вредност за пари со нашиот бренд нови и високо-квалитетни Печ.Може да се користи на фармерки, јакни, маици, палта, чанти, Чевли, Капи, паричници и сл.Тоа е лесно да се примени метод го прави совршен за дамки, кршење и mending облека.Како да се Железо?Appliques и везени закрпи може да се пеглаат кон нешто што може да се железо : маици, фармерки, капи, панталони, здолништа, итн. (Железо на Закрпи Само)Направи вашиот ранец или tote единствен!Со железо за да можете да креирате нов изглед веднаш.Тоа е толку лесно.Топлина печат да полиестер/памучни ткаенини.Не се применуваат на ветер носат (водоотпорен), високо еластична, rayon, најлон или три-ацетат ткаенини.Откако се применува, applique е трајно во прилог на облека и се перат, сува може и сув cleanable.За машина за перење, да се претвори облека внатре-надвор пред перење и сушење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 647.52

✔Тактички Одговараат Кутија YXQUA Моќен USB Полнење Рефлектори со Holster за Должност Појас, 26650 Акумулатори 50

DEN 455.76

★ Материјал S тип панталона закачалки е направено од нерѓосувачки челик кој е во силна структура, трајн

DEN 239.76

Компатибилен со 20152017 Џип Renegade.Направена од Високо Квалитетна ABS Пластика.Ја ротира 360 степени дизајн мож

DEN 287.28

Содржи синтетички влакна, кои помагаат за промоција чисто масло за поддршка на долго мотор живот и перф

DEN 863.76

■【Мултифункција】 Кога ноќта светлина се користи, треба да се покрие акрилик абажур, отстранете ја аба

DEN 796.80

100% нови.Идеална замена на Smart Watch батеријата му овозможува на вашиот Smart Watch да работат повторно.Висок кап

DEN 335.76

❤На доградба на акрилни Нокти Комплет : ноктите комплет вклучува 3pcs на доградба на акрилни Нокти во Пра

DEN 472.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Фалсификув

DEN 1766.40

Безбедна Тока и Двојно Силикони Прстени : Сите наши замена компатибилен со fitbit, аце 2 бендови, доаѓаат со

DEN 1188.00

Делукс Заштитените IEEE488 GPIB Кабел со Amphenol (HPIB Кабел).ПрецизностИзградена од страна на Оригиналниот Прона

DEN 739.20

G Форма Слушалката Слушалката PTT Компатибилен за 1 PIN за HYT Hytera Motorola Радио Радија и Многу Повеќе кои Бараат

DEN 367.20

Раководителвлечење за контрола на растојанието на зум од широк за да тесен, совршен за далечинско набљу

DEN 664.80

Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез).Текст Фреквенција : 5060 Hz ✔【БЕЗБЕДНОСТ】 : Со меѓународните квалит

DEN 319.44

???? [Switch Заштитни Случај] Nintendo Switch себе, игра картички*5, кабли, слушалки, и други додатоци може да бидат за

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 167.52

Материјал : Пластика.Погоден за чување на мали делови како монистра, Везови игли, Помине Уметност Sequins Pail