.

.

Со попуст
Патување кафематот Носи Торба Компатибилен со Keurig К-Мини или К-Мини Плус, Еден Служат кафематот Преносни Складирање Торба со Рамо, Рака(Патентиран Дизајн)

Патување кафематот Носи Торба Компатибилен со Keurig К-Мини или К-Мини Плус, Еден Служат кафематот Преносни

DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

Лесно да се Носат : Ова лесни tote торба е опремен со здрав рачка, прилагодливи и монтажни рамо ремени, и еластична рака специјално дизајнирани за куфер, што ќе ви овозможи да патуваат, камп или одмор лесно и удобно Донесе вашето кафе машина.Две-начинот на отворање и затворање.На мека пена перница во долниот да понуди max заштита за кафе машина.На прошируваат прилагодливи рака ублажува рамо замор и да дава максимална удобност.Стабилен начин. 10 џебови дизајн за да се направи полесно за вас да се добие кафе машина и додатоци организирани.Висок Квалитет : кафематот преносни складирање торба е направен од високо-квалитет водоотпорен и солза-отпорни најлон материјал, кој е издржлив.8"x13"(20*33cm), погоден за Keurig К-Мини и К-Мини Плус кафе машини.Се се уште се грижиш за непријатностите да го носи вашиот Keurig К-Мини или К-Мини Плус кафе машина за патување, камп или одмор?Ова кафе машина, торба ќе биде вашиот најдобар choice Only торба, не вклучувајќи кафе машина и додатоци.Повеќе Чување : На врвот на главната преграда и пред комората на кафе машина, торба се секоја опремена со голем zippered мрежа торба, и пред комората има уште 4 прегради, која може да се користи за чување на кафе парчиња, шеќер кеси, салфети, и Лажичка кафе, чиста четка итн.Добро исполнет мека внатрешни работи, особено на двојно дно со екстра амортизирање ја штити вашата машина и модни додатоци од судири и гребнатини, обезбедување на подобра заштита за кафе машина.

Детални спецификации

Додатоци на производи