.

.

Со попуст
X-DREE 5.5x2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet Порта за 10 Жица Крајот 1.25 СТР видео надзор Камера Моќ Кабел(5.5x2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet puerto 10 Кабел extremo 1.25 СТР видео надзор Кабел де alimentación cámara de la

X-DREE 5.5x2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet Порта за 10 Жица Крајот 1.25 СТР видео надзор Камера Моќ Кабел(5.5x2.1mm

DEN 368.88

Од стока
Во магацинот

Име на производ : системи за видео надзор Камера Кабел.Конектор Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Порта.Материјал : ПВЦ Пластични Боја : Црна ;Кабел надворешен Дијаметар : 5mm / 0.20 инч.Надворешен дијаметар на јадрото : 0.9 mm; Должина : 54mm(Diámetro надворешноста del núcleo : 0.9 милиметри; Longitud вкупно : 54 mm.Тежина : 34g; Пакет Содржина : 1 x видео надзор Камера Кабел(Peso : 34 g; Contenido del paquete : 1 x Кабел cámara de видео надзор. 5.5x2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet Порта за 10 Жица Крајот 1.25 СТР видео надзор Камера Моќ Cable Description : * камера за видео надзор кабел, DC конектор за моќност, RJ45 порта за мрежна конекција.* Широко се користи во сите видови на безбедносна камера како што IR камера, DVR, IP камера, итн.0 Specifications : Име на Производ : системи за видео надзор Камера Cable Connector Тип на : DC Влез (5.5 x 2.1 mm), RJ45 8 P8 C Ethernet Port Material : ПВЦ Plastic Color : Black Cable надворешен Дијаметар : 5mm / 0.20 inch Outside дијаметар на јадрото : 0.9 mm Total Должина : 54mm Weight : 34g0 Package Содржина : 1 x видео надзор Камера Кабел Опис во Spanish5.5x2.1mm DC Џек RJ45 Ethernet puerto 10 Кабел extremo 1.25 СТР видео надзор Кабел де alimentación де ла cámara Nombre del producto : Кабел cámara de CCTVTipo де conector : entrada де CC (5,5 x 2,1 мм), puerto Ethernet RJ45 8 P8 CMaterial : ПВЦ Боја plástico : Гора; Кабел Diámetro надворешноста : 5 mm / 0.20 pulgadas Diámetro надворешноста del núcleo : 0.9 милиметри; Longitud вкупно : 54 mm Peso : 34 g; Contenido del paquete : 1 x Кабел cámara de видео надзор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 150.96

Големина : големината на нашите високосјај алуминиумска фолија е прибл 7.5mx11cm, кој е мал и лесен за чување

DEN 287.28

Содржи синтетички влакна, кои помагаат за промоција чисто масло за поддршка на долго мотор живот и перф

DEN 739.20

G Форма Слушалката Слушалката PTT Компатибилен за 1 PIN за HYT Hytera Motorola Радио Радија и Многу Повеќе кои Бараат

DEN 335.76

❤На доградба на акрилни Нокти Комплет : ноктите комплет вклучува 3pcs на доградба на акрилни Нокти во Пра

DEN 369.36

✔✔✔КВАЛИТЕТ И ТРАЈНОСТ : Нашите нокти алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик и се

DEN 1099.20

Пластични Складирање Шише / Игли За Шиење Контејнер / Игли За Плетење Чување Од Носителот.Материјал : Пл

DEN 263.76

МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Силикон.Направени од издржлив, долготрајни, противалергиски, медицински оддел

DEN 455.76

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : Секој пакет содржи 4 контролер носители, па можете да ги откажам сите в

DEN 230.16

★ Обновливи Силиконски Материјал : Нашата Коса Боја на Истакнување на Капаците се направени од меки сил

DEN 664.80

Влезен Напон : AC 100240 V (во Светот AC Влез).Текст Фреквенција : 5060 Hz ✔【БЕЗБЕДНОСТ】 : Со меѓународните квалит

DEN 367.20

Раководителвлечење за контрола на растојанието на зум од широк за да тесен, совршен за далечинско набљу

DEN 1559.52

Овие кутии се индустриски стандард!.Кутии се произведуваат од 200# / ЕКТ32 kraft брановидни.Брановидни кутии

DEN 1129.92

Три излез начини : на самото Место, поплава, и двете (на самото место и поплави истовремено) : .Место : 140 lumen

DEN 745.20

Рачка за Magliner платформа камион (се продава одделно).Looped форма овозможува да се справи со се зафати во раз

DEN 359.76

Оваа чаша носителот доаѓа во премиум пакетот и незаменлива квалитет за да ги задоволат вашите непосред

DEN 215.76

Косата сушење крпа капа е изработена од Микрофибер материјал,го прави здрава и безбедноста на вашата ко

DEN 4296.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2193.60

6 во Вчитај : 5kgf Минимум Скала : 0 Може да се користи за обработка на машините, обработка на машините, печат

DEN 472.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Фалсификув

DEN 599.76

Тој има десет копчиња, аналоген "Контрола Држи" и 8начин насочен подлога, сите поставени во "М" форма.Комп

DEN 358.80

Добро за професионални фризерски салон.Носи нема хаос, без кавга коса боја искуство.Е потребно и практи

DEN 863.76

■【Мултифункција】 Кога ноќта светлина се користи, треба да се покрие акрилик абажур, отстранете ја аба

DEN 167.76

Премиум Квалитет Знаме Печ со 100% Детални Везови.Добиете голема вредност за пари со нашиот бренд нови и в

DEN 2639.76

Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме

DEN 1221.84

Мирис : Црвена Вкусни Шампањ (Белешки на lychee, ванила Грав, шампањ, килибар, apple, црвениот малина, пачули, и

DEN 479.76

Убава трајни хардшколка случај со СТП кожа покривање, кој collectable Zelda Sheikah Око гравирање и мека лен опреме

DEN 791.76

Совршен Acylic Уметност Помине Комплет со Ноктите Фенови : Содржини сите производи да заврши на доградба н

DEN 1766.40

Безбедна Тока и Двојно Силикони Прстени : Сите наши замена компатибилен со fitbit, аце 2 бендови, доаѓаат со