.

.

Со попуст
NA Посебен Ручек Кутија за Микробраново Загревање Студент Канцелариски Работник Пластични Ручек Кутија Децата Правоаголна Овошје Кутија Сина(solidcover)

NA Посебен Ручек Кутија за Микробраново Загревање Студент Канцелариски Работник Пластични Ручек Кутија Децата

DEN 576.00

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Бенто Кутија.Производ функција : Пластични бенто кутија за студенти, канцеларијата на работниците и децата правоаголна овошје кутија.Производ материјал : ПП пластика.Производ големина : ручек кутија 20 * 13.2 * 7cm лажица 16 * 3.5 см вилушка 16 *. 35cm.Предности на производите : се направени од достапен PP5 материјал, кои мора да се преземат кога се става во микробранова печка.Тоа е затворен без вода истекување и лесно да се носат.Горниот капак е затворена и свежи-одржување.Внатрешниот резервоарот е монтажни и лесно да се чисти.Двојно-layer дизајн е повеќе топлина зачувување, висока температура отпор и нема деформација.На ручек кутија не падне.Тоа е повеќе стабилен со анти-пропадна линија, и хранливи поделба не мириса.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1079.76

【ПРЕНОСНИ и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Нерѓосувачки челик преносни храна потоплите ручек кутија со дршката е л

DEN 645.60

ОБНОВЛИВИ И БЕЗБЕДНО : на MB Екстра бенто кутија прегради се BPAfree (во согласност со прописите) и основни по

DEN 671.76

Игра Доказ Тестиран за да го издржат повеќе од 100 часа на употреба, без губење на функцијата, ОСАМЕН КОНУ

DEN 885.60

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал

DEN 1708.80

Безбедноста заклучување е направен од high†" квалитетот пластика, која е тешка и издржливи, а можат да б

DEN 1783.20

На ручек кутија има доволно простор за да се приспособат на храна за возрасни и деца, и може да се посебе

DEN 1195.20

Димензии : 9 Оваа издржлива, практичен и лесензакористење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на р

DEN 4674.24

Наредени дизајн, слободно да се комбинираат во 1, 2 или 3 слој ручек кутии за лесно складирање на различни

DEN 144.00

Уморни од фрлање далеку сите пластични baggies?Запиши ги во корист на овие обновливи снек кеси.Секоја торба

DEN 1713.60

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

DEN 746.16

Не пропуштајте висококвалитетни бенто сад во собата.Со заклучување дизајн, без разлика дали ќе се стави

DEN 359.76

★Мулти Начин да се Носат : Овој оброк кутија е лесен и пренослив.Како знаете како родители, децата не се

DEN 640.80

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал

DEN 1048.56

Спецификација : Предмет Тип : Ручек Рерна Bag Material : Cloth Color : Црна Square Type : Dual Type C+USB со Термостат Пакет Листа :

DEN 191.76

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

DEN 647.76

Се реши проблемот на заборавајќи да донесе лажица и вилушка.Со рачка, тоа може да биде лесно да се врши.П

DEN 359.76

Со нашиот ручек торба, нема потреба да се грижите за губење на, ако е така, можете да го најдете лесно.Жив

DEN 431.52

Може да се земе овој различни&уникатен lunchbox на работа / училиште / патување.Идеален за сите старосни гру

DEN 359.76

❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.9 ИНЧ / 20*20*12.Тоа е во

DEN 623.76

Ние како Виолончело Група се стреми кон воведување на зборот класа начин на живот на секој поединец за т

DEN 249.60

Направени од храна супериорен одделение од нерѓосувачки челик и храна одделение PP.Облик : Round Feature : Со Ке

DEN 369.36

1 oz Capacity : 800ml Heat Отпор : 40℃230℃ Пакет Листа : 1 x Ручек Box1 x Двојна Глава Spoon Note : 1 Флексибилна и лесно да се чис

DEN 1096.80

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од одлични кафена хартија и бисер памучен материјал, безбедно и издржливи.Д

DEN 1548.00

фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Големи

DEN 839.76

Карактеристики на лиен база.На Арктичката Зона на Храна Про Делукс Термички Превозникот го прави храна