.

.

Со попуст
XZJJZ Ретро Фен Багажник,Бања Коса Складирање Организатор Фен Рек Pendant Бања Фен Управување со Кука

XZJJZ Ретро Фен Багажник,Бања Коса Складирање Организатор Фен Рек Pendant Бања Фен Управување со Кука

DEN 6702.96

Од стока
Во магацинот

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 。.Инсталација Тип : Гром Вметнување Тип.Големина на : 4.5*7.5*12.5 cm.Ѕидот монтирани дизајн го прави пофлексибилен да се инсталира.Се вклопат за повеќето од фенови за коса.Совршен за двете професионални салон и за домашна употреба.Се обрне внимание : Избришете ја со влажна крпа или ткиво хартија редовно и чувајте го подалеку од киселина или било какви други корозивни течности во случај на штета на својот изглед.Тоа доаѓа со се што ви треба да се закачите на фен држачот на ѕидот се обезбеди лесна инсталација .Може да се користи за Да се Кујнски Ѕид Бања Ѕид во ЖИВО Позадина Ѕид Бања Barbershop И Така Натаму Непречено работ заштити од повреда.Бања фен организатор е погодна за мазни површини, како што се стакло, метал, керамика, итн.Ѕидот компресори може да биде лесно и удобно да се инсталира, од кои еден може да се смести во други бања додатоци.Лесно да се инсталира,кој е лесен за употреба.Лесно да се чисти, едноставни и практични.Карактеристики : Количина : 1 Set This производ се продава само, и не се вклучат и други декорации и додатоци.Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6680.40

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб

DEN 3669.84

Не користат хлоршто содржат средства за чистење за да се исчисти ова product2.2 CM , 160 X75 X1.постојат 8 големини

DEN 534.96

【Фен Стојат 】структурата на фен стојат има фен за коса и го спречува тоа движат наоколу, и купот за одрж

DEN 5857.44

Заштеда на простор во вашата бања кабинети и фиоки со овој сестран бања организаторите!.Независна карт

DEN 815.76

◆【ДИЈАТОМИТ ПОДЛОГА СО СИЛНАТА АПСОРПЦИЈА на ВОДА】дното мат е направен од diatomaceoземјата материјал со

DEN 2097.60

✅【МуфтијаФункционална Косата Алатки Организатор】 : Нашата коса алатки и стил организатор е дизајнира

DEN 602.40

Имајте шампон, клима уред, за нега на кожата производи и додатоци заедно во една достапни место.Вашиот л

DEN 1948.80

Полиран Површински Третман : Рака полиран челик површина за да се спречи секојдневно гребнатини, корози

DEN 479.76

Declutter и Организирате вашата бања.Сет од 3 Коцки ви овозможува да се подели и да ги организирате вашите cutip

DEN 367.20

Исто така вклучува БЕСПЛАТНО сапун држачот 100% Природни Бамбус : Оваа уникатна бања caddy е направен од вис

DEN 2044.80

Таа е направена од еколошки простор алуминиум.На површината се оксидира и има карактеристики на лесна т

DEN 599.52

За евалуација : Секој пат кога ќе искрено се оцени, тоа е нашата мотивација, ние ќе продолжиме да се подоб

DEN 362.40

Оваа елегантна Бања Коцки е "Брилијантен за висината на луксуз додека вие се искапат".Материјал : бамбус,

DEN 7029.84

Боја : Wood Material : Bamboo Package Содржина : 1 x Када rack Only над пакет содржина,други производи кои не се опфатени.Ако

DEN 287.76

Материјал : Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик материјал , кој не ' рѓа и згаснат.ДИЗАЈН ѕидмонтирани д

DEN 2066.40

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 585.60

¢ ¥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ¢ ¥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4

DEN 5104.08

Материјал : Бакар.Врежан и brassy изглед, полн со гроздобер стил, добра декорација за бања.Доаѓа со сите пот

DEN 1116.00

Земете навистина релаксирачка бања, додека ужива во една чаша вино, да читате книга, или фаќање на вашит

DEN 496.80

УДОБНО ИСКУСТВО : додадовме доволно простор за складирање за вашата убавина и бања производи да се тран

DEN 1224.00

НАЈНОВИТЕ ДИЗАЈН : Т : телескопски, одбивни, вино стакло каналите, кружни каналите, мобилни поддршка, не с

DEN 5838.48

Дупкабесплатна инсталација, погоден за мермер ѕид, мазна керамички плочки, нерѓосувачки челик, огледал

DEN 388.56

【Лесна Инсталација】 : Избрише ѕидот чисти, откине лепило и се држи на ѕидот, ги усогласат со тока и внес

DEN 311.76

Високо квалитетни PP пластика, екопријателски, издржливи.Налепница дизајн, одговара на повеќето мазна п

DEN 599.76

Добар контакт и елегантен изглед.Овој накит фах помага во спречување на ' рѓа и гребнатини.Одличен подар

DEN 396.00

[Брза Инсталација] : процесот На инсталација е едноставно и брзо,дури и за луѓе со слаби рацеза способнос

DEN 991.20

Интимни дизајн : кадата решетката е телескопски дизајн, погоден за различни кади; мултифункционални, за

DEN 403.20

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к