.

.

Со попуст
FAKEME Личен Аларм со Светлина, Свирче Сирената Gadgets, за Итни Безбедност Жените Девојка

FAKEME Личен Аларм со Светлина, Свирче Сирената Gadgets, за Итни Безбедност Жените Девојка

DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

- На багажот анти-изгубени анти-кражба аларм : Закачите на овој уред кои што на еден или повеќе suitcases.Багаж анти-изгубени анти-кражба аларм : Закачите на овој уред кои што на еден или повеќе suitcases.7 V 180 MAH - Работат на струјата : 10mah - Алармот време на мирување : 15-20 часот - Тежина : околу 50g Size Табела : 86x40x28mm/3. - Откривање камера : Скенирање и откривање на леќа, оптички одраз точка во хотелска соба, оваа функција може да помогне во детекција на жичен и безжичен камерата леќи.Лични анти-волк алармот, 5-во-1 мулти-функција алармот, да им помогнам на вклучите алармот, машината емитира 130db звук и светло за аларм, целосно наполнетата може да се режим за повеќе од 3 месеци, погоден за деца, жени, стари лица итна помош аларм. - Кампување шатор анти-ѕверот аларм : овој уред надвор од шаторот, кога ѕверот пристапи, уредите движење откривање на сензорот ќе и испрати 130db звук и светло за аларм.Опис : - Лични анти-волк алармот, 5-во-1 мулти-функција алармот, да им помогнам на вклучите алармот, машината емитира 130db звук и светло за аларм, целосно наполнетата може да се режим за повеќе од 3 месеци, погоден за деца, жени, стари лица итна помош аларм.Спецификација : - Сензор за Движење растојание : 5 ~ 8 метри / 16 ~ 26 нозе - Time : 0.10inch Package Вклучува : Вашето задоволство е наш приоритет.

Детални спецификации

- Motion Sensor distance:
5 ~ 8 meters / 16 ~ 26 feet
- Time:
0.8s
- Interval:
2s-5s
- Alarm Sound:
130db
- Jitter Sensitivity:
High
- Scan Camera Lens Distance:
15-32 feet in room
- IR LED Range:
12-15 meters / 40-50 feet
- Battery:
3.7V 180MAH
- Working current:
10mah
- Alarm standby time:
15-20 hours
- Weight:
about 50g
Size Chart:
86x40x28mm/3.39x1.57x1.10inch :
Package Includes:
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :
Додатоци на производи
DEN 1031.76

Компатибилен со Способен со Секое 100 200 Вати Сирената една системот.Претседателот доаѓа со два електри

DEN 391.68

Име На Производ : Електронски Аларм Ѕвончето;Модел Бр : BJ1;Тип : Континуиран Звук.Номинална Напон : AC напон

DEN 254.40

Црвено жица е позитивен пол, црна жица е негативен пол.Континуиран звук на алармот активни ѕвончето.Зву

DEN 1643.76

Кога моќта и сообраќајот се блокирани, други мобилни аларми не може да го внесете го alarm област, како и пр

DEN 1156.80

Со ноќно осветлување функција, може да се користи како осветлување, дури и во текот на ноќта, удобен и пр

DEN 455.76

Превозот давачки и даноци може да се примени за преднамалените цени.Megaphone доаѓа со носење на рака и да им

DEN 327.60

Име на производ : Електронски Ѕвончето;Номинална Напон : AC напон 220 V;Номинална Струја : 30m A.Decibel : 88db;Вкупна

DEN 2010.48

Црвено Сирената.Се справи и Cranking Лост Набори.Издржливи ABS Пластика за Домување.Моќен Универзално Призна

DEN 2200.80

130db теренот звук на алармот, им овозможува на вашите катастрофа сигнал да бидат сослушани од страна на л

DEN 352.32

Прекрасен одбрана сирената keychain за секого.Алармот може да трае околу 6 часа и LED светлината може да трае

DEN 455.76

Безбедност Keychain Поставите: Оваа безбедност keychain за жените сет опремени со 9 компјутери предмети, вклуч

DEN 213.36

Црвено жица е позитивен пол, црна жица е негативен пол.Широко се користи во компјутер, печатач, копир, ал

DEN 1600.80

Име на производ : Активни Ѕвончето, Звукправење на Тип : Долго Континуирани Звук;Напон : DC 3 V.Operating Voltage : DC 2

DEN 753.60

Име на производ : Електронски Аларм Ѕвончето, Звукправење на Тип : Континуиран Звук;Номинална Напон : DC 24

DEN 494.40

Име На Производ : Електронски Ѕвончето;Модел Бр : SFM2319;Тип : Континуиран Звук.Номинална Напон : 24 V DC;Вкупна

DEN 1408.80

Боја : црна / бела 4.На звук на алармот е многу висока, никогаш не се стави на единица блиску до вашите уши.

DEN 383.76

Prewire целиот систем, потоа инсталирате на вашиот сигнал Леснотија на надзор тестирање (Супер Слајд) Мат Ф

DEN 273.36

Едноставен за работа, се повлече од игла ќе предизвика аларм се огласува, и LED светло ќе флеш во исто врем

DEN 1149.60

Име на производ : Електронски Ѕвончето;Работен Напон : DC 815 V;Номинална Струја : 11m A.Rated Voltage : DC 12 V;Фреквенци

DEN 1164.00

Функција : .Отпорен на вода.Лесна инсталација.Предупредат пешаците ,децата и животните кога ќе се наназа

DEN 1056.00

ДОЛЖИНА ИНЧИ : 8 ШИРИНА ИНЧИ : 6 ВИСИНА ИНЧИ : 4 ИЗГРАДБА : Поликарбонат / Алуминиум.ОПИС : Сирената Јазик.Рој

DEN 1495.20

【Led истакна】 предупредување светилка усвојува нагласи трајни печ светилка лежиште, што го прави денот

DEN 326.16

Тоа е многу погоден за студенти, joggers, стари лица, канцеларијата на работниците на ноќните смени, и луѓет

DEN 3780.96

Тип На Производ : Монитор.Пакет Димензии : 29.21 Cm L X30.48 См W X62.23 См Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.0 Lb

DEN 2145.60

Црвено жица е позитивен пол, црна жица е негативен пол.Звук на алармот притисок до 95d B.Континуиран звук н